REKLAMA

Święty mikołaj zawitał do Strzelec Wielkich i obdarował dzieci prezentami

12:58, 05.12.2017 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

W okresie przedświątecznym święty mikołaj ma naprawdę dużo pracy. Mimo to nie zapomniał o dzieciach w Strzelcach Wielkich, które obdarował słodyczami. Zanim jednak brodaty gość dotarł do świetlicy, dzieci brały udział w licznych konkursach.

Dzięki zaangażowaniu radnej Karoliny Przybylskiej sołtysa i rady sołeckiej Strzelec Wielkich oraz Stowarzyszenia "Aktywna Wiocha" dzieci miały okazję spotkać się ze świętym mikołajem. Czekało na nie mnóstwo świetnej zabawy i niespodzianki, a w nich słodycze i notesiki . - Dzieciaki musiały zapracować na prezenty. Były zgadywanki i konkursy - mówiła Justyna Biniasz, prezes Stowarzyszenia "Aktywna Wiocha". - Dzień wcześniej, czyli w sobotę dzieci wraz z dorosłymi przygotowały ozdoby choinkowe i ozdobiły pierniki, a było ich około 800 sztuk. Oczywiście część z nich zniknęła już w sobotę - dodała szefowa stowarzyszenia. Po zabawach przyszedł czas na wspólne zdjęcia i wręczanie upragnionych prezentów. Odważniejsi z chęcią siadali na kolanach gościa z białą brodą i jego pomocnika. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla dzieci i rodziców przygotowanego przez organizatorów.

Podczas spotkania z mikołajem rozstrzygnięto konkurs na aniołka bożonarodzeniowego organizowanego przez stowarzyszenie "Aktywna Wiocha". Aniołki będzie można oglądać w miejscowym kościele.

Fot. MiS, organizatorzy

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017