Zamknij
REKLAMA

Pod patronatem gostyn24...

09:58, 06.02.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto. arch. rodzinne

- Razem z Kacperkiem w drodze do samodzielności - to turniej charytatywny, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Poniecu. Miłośnicy piłki nożnej z całej Wielkopolski zagrają dla 5-letniego chłopca zmagającego się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Zapowiada się moc atrakcji, ale też szereg niespodzianek. Udało się pozyskać wielu darczyńców i sponsorów, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie licytacji niepowtarzalnych gadżetów.

Gostyn24 ma zaszczyt być patronem medialnym charytatywnego turnieju dla 5-letniego Kacpra, który zmaga się porażeniem mózgowym. Chłopczyk codziennie walczy o sprawność i nieraz udowodnił, że woli walki mu nie brakuje. Wymaga jednak ciągłego leczenia i rehabilitacji. Kilka razy do roku wyjeżdża na specjalne turnusy, które mocno nadwyrężają domowy budżet. Z pomocą przyszli jednak dobrzy ludzie. Pewnego dnia zadzwonił do nich Błażej Kluczyk, były piłkarz i trener piłkarski, który zaproponował rodzinie organizację turnieju charytatywnego na rzecz Kacpra. Jak powiedział tak zrobił - turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 9 lutego w hali sportowej w Poniecu.

Przygotowania trwały długo, ale szykuje się za to duża impreza. W turnieju weźmie udział 10 drużyn, chociaż chętnych to gry było znacznie więcej. Zagrają nie tylko drużyny z powiatu gostyńskiego, ale też miłośnicy piłki nożnej z okolic Poznania, powiatu nowotomyskiego, Opalenicy i Tarnowa Podgórnego. Organizatorzy gwarantują  prawdziwe emocje nie tylko na boisku. Odbędą się też liczne licytacje, m.in. koszulek piłkarzy grających w Ekstraklasie, I Lidze, żużlowców Unii Leszno i wielu innych gadżetów. Będzie też można kupić losy, z których dochód również zasili konto Kacpra, a przy okazji wygrać jakiś nietuzinkowy prezent - Jesteśmy na końcówce przygotowań. W tym momencie liczą się już tylko chęci widzów. My ze swojej strony zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. Jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o sobotniej imprezie. Jest tyle różnorodnych gadżetów na licytację. Pomoc ludzi przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Już dziś jesteśmy pewni, że będzie przysłowiowy ogień. To nie może nie wypalić - mówi Błażej Kluczyk, główny organizator turnieju. - Przyjdź 9 lutego 2019r. (sobota) do OSIR-u w Poniecu, a na pewno nie pożałujesz. Pamiętaj dobro powraca! - zaprasza Błażej Kluczyk.

Wszystkich mieszkańców naszego powiatu zachęcamy do wzięcia udziału w tej charytatywnej imprezie. Razem można osiągnąć wiele. Tym razem pomóżmy Kacperkowi Włodarczykowi z Żytowiecka, bo jak wiadomo dobro zawsze powraca. Relacja z imprezy na Gostyn24 i Gostyn24TV

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone