Zamknij
REKLAMA

Wszelkich informacji na temat wyjazdu udziela osobiście ksiądz proboszcz K.Szymendera

08:26, 13.03.2018 | m
REKLAMA
Skomentuj

Poniecka parafia szuka chętnych na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Giżycka, Świętej Lipki, Gierłoży i Mikołajek. Wyjazd planowany jest na początek maja, a parafia chciałaby skompletować skład, który wyjedzie jednym autokarem. - Wciąż mamy wolne miejsca i liczymy na pątników – mówi proboszcz ponieckiej parafii.

Pielgrzymki w parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Poniecu to już tradycja. - Nie potrafię zliczyć, ile było ich do tej pory. Na najbliższą właśnie kompletujemy uczestników. Plan zakłada wyjazd autokarowy jednym autobusem i stąd apel do wszystkich chętnych, którzy mają chęć. Wciąż można zgłaszać się do udziału – mówi ksiądz Krzysztof Szymendera, proboszcz parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Poniecu (na zdjęciu).

Wyjazd planowany jest na trzy dni i ma rozpocząć się 7 maja. Tego dnia pielgrzymi planują przejazd przez Inowrocław, Nowe Miasto Lubawskie, Ostródę do Gietrzwałdu. Pierwszego dnia poza pobytem w sanktuarium planowana jest msza święta i zwiedzanie. Jeszcze tego samego dnia grupa przemieści się do Giżycka i Olsztyna. Kolejny dzień to wyjazd do Świętej Lipki i nad jezioro Niegocin. Trzeciego dnia zaplanowano między innymi rejs statkiem z Giżycka do Mikołajek. Wszelkich informacji na temat wyjazdu udziela osobiście ksiądz proboszcz Krzysztof Szymendera pod numerem 501 455 791.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

SąsiadkaSąsiadka

0 0

Pozdrawiam księdza Proboszcza. Dobry człowiek z charyzmą. Wiem co mówię bo to mój poznański sąsiad ;-)
09:28, 14.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone