Zamknij
REKLAMA

Prawdziwe oblężenie na początek ferii. Będą dodatkowe grupy

10:15, 12.02.2018 | m
REKLAMA
Skomentuj

Sporym zainteresowaniem cieszyła się weekendowa impreza inaugurująca cykl spotkań przygotowanych z okazji ferii w Poniecu. Na kolejne brakuje już miejsc, a w niektórych przypadkach tworzone są dodatkowe grupy.

Festyn Rodzinny był oficjalną inauguracją feryjnych imprez przygotowanych przez gminne placówki. W hali OSIR-u przygotowano dla mieszkańców dmuchane zamki, zjeżdżalnie i atrakcję główną - występ cyrkowo-iluzjonistyczny mima Norberta. - Frekwencja była dobra, mimo że mieliśmy dużą konkurencję w postaci telewizyjnej transmisji skoków narciarskich. Mieszkańcy dopisali i mamy nadzieję, że tak będzie także na kolejnych naszych imprezach przez dwa najbliższe tygodnie – mówi Maciej Malczyk, dyrektor GCK w Poniecu.

Obawy organizatorów są jednak zupełnie niepotrzebne. Zainteresowanie ofertą momentami jest tak duże, że dawno już zabrakło miejsc. Tak jest choćby w przypadku warsztatów czekolady dla dzieci planowanych na 2 tydzień ferii. - Na prośbę rodziców tworzymy teraz kolejną grupę. Zapisy właśnie rozpoczynamy i odbędą się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy, bo obawiamy się, że znów lista błyskawicznie się zapełni – dodaje Malczyk. Bardzo dużo chętnych zapisało się też na inne spotkania. Warsztaty decoupage odbędą się w rekordowej obsadzie 60-osobowej. Jeszcze dziś w Poniecu planowany jest spektakl teatrzyku Maska i turniej halowy w piłce nożnej.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018