Zamknij
REKLAMA

Liczą na "dokładkę"?

11:34, 08.08.2018 | n
REKLAMA
Skomentuj

Wciąż nie ruszyła budowa odcina ulicy 1 Maja w Pępowie, choć gmina formalnie ma wykonawcę prac. Wójt nie może się jednak spotkać z przedstawicielem firmy, by uzgodnić przebieg prac.

Krótki odcinek 1 Maja to jedna z ostatnich tegorocznych inwestycji drogowych w Pępowie. Większość prac wokół bloków już wykonano. Była to przebudowa kanalizacji i nowej drogi. Problem dotyczy jednego odcinka. Samorząd przyznaje, że jest to dziwna sytuacja - Jedna firma zobowiązała się, że to wykona, ale rozmowy z nią są bardzo dziwne. Umawiamy się na ogląd tego odcinka i ja czekam, a przedstawiciela firmy nie ma. I tak się ,,bawimy''. To problem, bo są pieniądze na zadanie, są chęci, a nie ma kto wykonać inwestycji – mówi wójt Pępowa, Stanisław Krysicki.

Wójt przyznaje, że mimo problemów ma nadzieję na realizację zadania jeszcze latem i podkreśla, że ten rok zapowiadał się bardzo trudno jeśli chodzi o zadania drogowe. Kończy się jednak pozytywnie.

- Większość prac się uda wykonać i nawet mieszczą się one mniej więcej w kosztorysach, bo na ogół w samorządach jest zupełnie inaczej – podkreśla Krysicki. ,,Dokładki'' do zadań w Pępowie w tym roku nie były duże, choć kilka zadań wymagał zwiększenia pieniędzy budżetowych.

REKLAMA
(n)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone