REKLAMA

Finałem obu spektakli było obdarowanie dzieci cukierkami

12:55, 06.12.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 250 osób obejrzało 6 grudnia spektakle świąteczne Teatru „Maska” z Krakowa. Aktorzy pojawili się najpierw w Skoraszewicach, a później także w Pępowie. Przedstawienie miało oczywiście charakter świąteczny, a po nim na widzów czekały słodkie upominki. Publiczność także przygotowała się świątecznie - wszyscy przyszli w mikołajowych czapkach.

Dzieci ze Skoraszewic otrzymały zaproszenie od GOK w środę 6 grudnia wcześnie rano, wraz z rozpoczęciem zajęć lekcyjnych po 8.00. - Naszym gościem był Teatr „Maska” z Krakowa. Jego aktorzy zaprezentowali się w Skoraszewicach, następnie przyjechali do GOK-u, by i tu odegrać o godz. 10:00 program profilaktyczny w tematyce świąt. Spektakl nosił tytuł ,,Za pasem Święta, a ktoś majstruje przy prezentach”. Jak się okazało, złośliwy skrzat – pomocnik świętego mikołaja - podmieniał życzenia dzieci: chłopcy otrzymywali w prezencie lalki, a dziewczynki traktorki. Jeden z aktorów postanowił odmienić los dzieci i z pomocą pępowskich uczniów przemienił serce złośliwego skrzata, który psuł wszystkim święta, bo sam czuł się samotny - mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK w Pępowie.

Finałem obu spektakli było obdarowanie dzieci cukierkami, których fundatorami byli organizatorzy. W spektaklu uczestniczyło 100 uczniów ze szkoły w Skoraszewicach oraz 150 ze szkoły z Pępowa.

 

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017