REKLAMA

Firma wykonująca prace zdecydowała się zamknąć całą inwestycję jeszcze w tym roku

08:50, 17.11.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

Gmina zdecydowała się jednak zakończyć wszystkie etapy budowy bieżni przy Szkole Podstawowej w Pępowie w tym roku. Trwa właśnie malowanie linii wzdłuż tartanu. Na jego końcu powstanie też skocznia w dal. Całość ma być także zabezpieczona płotem od strony ulicy Krótkiej.

Kilka dni temu dyrektor Szkoły Podstawowej w Pępowie przyznała, że oficjalne otwarcie bieżni nastąpić ma na wiosnę i bardzo prawdopodobne jest, że także malowanie pasów na tartanowej nawierzchni nastąpi dopiero w miesiącach wiosennych. Przeszkodą miała być kapryśna aura. Teraz jednak okazało się, że gmina po rozmowach z wykonawcą prac zdecydowała się zamknąć całą inwestycję jeszcze w tym roku. - Trwa właśnie malowanie pasów na bieżni. Mamy nadzieję, że pogoda na to pozwoli. Tak twierdzi wykonawca prac – mówi wójt Pępowa Stanisław Krysicki.

Przy wejściu na bieżnię od strony ul. Krótkiej służby gminne postawiły też płot z drewnianych pali i siatki stalowej. - To na razie rozwiązanie tymczasowe i dość mało efektowne wizualnie. Musimy jednak zabezpieczyć to wejście, w zasadzie wjazd z obawy, by ktoś przypadkiem nie wpadł na pomysł wjechania tam na przykład samochodem. Wiosną pomyślimy o opłotowaniu dużo bardziej estetycznym niż to obecne – dodaje włodarz Pępowa. W tym roku z drugiej strony bieżni ma też być gotowa skocznia w dal.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017