Zamknij
REKLAMA

Nadzieja umiera ostatnia...

13:05, 13.04.2019 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj minął tydzień jak zostali bez dachu nad głową. Pożar zniszczył ich mieszkanie i zabrał cały dobytek. Z pomocą przyszli dobrzy ludzie, organizując zbiórkę dla rodziny Majchrzaków z Gostynia. Jak się okazuje, pieniędzy przybywa, ale do celu droga wciąż daleka.

Przypomnijmy, zbiórkę pn. „Pomoc dla Pani Hani” zainicjował Paweł Pazoła (20l) z Posadowa i jego dziewczyna Julita Marciniak (18l) z Bogusławek, odbywająca praktyki szkolne w tym samym sklepie, gdzie pracuje Hanna Majchrzak.

Od jej publikacji minęło kilka dani, a na wskazanym koncie jest już 10.410 zł ( 13.04, godz. 12.00) To dużo, lecz nie wystarczy na remont dachu, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w udostępnieniu zbiórki swoim znajomym. Być może jeszcze o niej nie wiedzą, a byliby w stanie pomóc. Za pośrednictwem mediów społecznościowych można zdziałać cuda. Gostyn24 ma prawie 28 tys. znajomych na Facebooku, a każdy z tych znajomych ma swoich znajomych... Wystarczy poprosić ich o to samo, a wieść o zbiórce rozleje się po całym kraju. Wtedy na pewno uda się osiągnąć cel.

Od kilku dni na Gostyn24 jest też specjalny komunikat ( baner) z prawej strony pod wiadomościami ( najlepiej widoczny na telefonach) który przekierowuje do zbiórki na portalu www.pomagam.pl. Warto go obserwować i kibicować, bo gra idzie o wysoką stawkę

Do dziś godz. 12.00 pieniądze wpłaciło to 157 osób a 794 udostępniło tę informację na swojej tablicy. Wszystkim należą się podziękowania i szczere wyrazy uznania. Wśród nich są przyjaciele rodziny, znajomi, ale też zupełnie obcy ludzie. Potrzeba jednak znacznie więcej bo 50 tys, dlatego drogi Czytelniku droga Czytelniczko Gostyn24, jeśli dotąd nie udostępniłeś/udostępniłaś tej informacji na swoim Facebooku, zrób to proszę jeszcze dzisiaj, wspomagając tym samym ludzi bez dachu nad głową. Dla ciebie to niewiele, dla nich to walka o życie! Dajmy im więc nadzieję, bo w tym trudnym czasie, tego właśnie najbardziej potrzebują...

KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY PRZEJŚĆ DO ZBIÓRKI

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone