Zamknij
REKLAMA

Do końca w to nie wierzyli...

07:46, 08.11.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Kiedy dowiedzieli się o wygranej długo nie wierzyli, że los się do nich uśmiechnął.  Tak faktycznie zwycięzcami poczuli się dopiero w Gostyniu. Magdalena Wróbel i Marek Franus odebrali nagrody główne w loterii Spółdzielni Mleczarskiej "Kawa z mlekiem". Dokąd odjechali nowymi Toyotami Aygo?

Mieszkańcom powiatu gostyńskiego produktów Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu przedstawiać raczej nie trzeba. Wyroby te można spotkać niemal w każdym sklepie spożywczym, gdzie cieszą się ogromnym uznaniem klientów. Oprócz znanego w całej Polsce masła,  jednym ze sztandarowych produktów jest mleko zagęszczone, którego promocja ruszyła kilka miesięcy temu.  Na kawę z mlekiem podczas festynów zapraszał Robert Rozmus, zachęcając jednocześnie do udziału w loterii. Wystarczyło kupić mleko zagęszczone z niebieskim lub białym korkiem lub kawę Astra, zarejestrować paragon i czekać na informacje od organizatorów.

Organizatorzy przygotowali szereg nagród i niespodzianek. Główną nagrodą w loterii były dwa samochody marki Toyota Aygo. Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się na terenie Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu. Jako pierwszy nagrodę odebrał Marek Franus z miejscowości Niskie na Podkarpaciu. - Remontowałem łazienkę, prowadzili go fachowcy, którzy życzyli sobie kawę z mlekiem. Zawsze kupowałem gostyńskie mleko, tak było tym razem. Po miesiącu tych paragonów sporo się nazbierało. Fachowcy skończyli łazienkę a ja wygrałem samochód - opowiadał Marek Franus. - Mnie trudno było uwierzyć, a żona w ogóle w to nie wierzyła do czasu aż otrzymałem tablice rejestracyjne - kontynuował. - Ale właścicielem to czuję się dopiero teraz, jak tu jestem w Gostyniu - mówił właściciel nowej Toyoty.

Szczęśliwą posiadaczką drugiego auta została Magdalena Wróbel z Krakowa z Nowej Huty. - Mleko gostyńskie kupuję już ponad 10 lat i to nie tak, że kupiłam jeden kartonik i wgrałam, choć prawda jest, że wysłałam tylko jeden paragon - opowiada pani Magdalena. - Zrobiłam zakupy, w tym mleczko do kawy i zobaczyłam plakat informacyjny, że trwa loteria "Kawa z mlekiem". Stwierdziłam, czemu nie, zarejestruje paragon - kontynuuje. - Po jakimś czasie dostałam telefon, że wygrałam nagrodę dnia, i bardzo się ucieszyłam z zestawu do kawy, a po dwóch miesiącach, był to piątek wieczór, odebrałam telefon z informacją, ze wygrałam nagrodę główną...Długo zastanawiałam się czy to nie pomyłka. Dziś bardzo dziękuję organizatorom - mówiła Magdalena Wróbel.

Symboliczne kluczyki do aut wręczyli zwycięzcom Grzegorz Grzeszkowiak, prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu,  Andrzej Kubiak przewodniczący Rady Nadzorczej oraz przedstawiciele firm sponsorskich - Poznańskiej Palarni Kawy "Astra" oraz firm Tetra Pak i Sig Combibloc.

Po uroczystym przekazaniu kluczyków, wszystkich zaproszono na poczęstunek. Był tort i toast za użytkowników nowych samochodów. - A my pijmy na zdrowie gostyńskie mleko - podsumowała prowadząca wydarzenie Magdalena Nowak

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

gostynianingostynianin

4 0

Gratulacje dla zwycięzców! 09:08, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jestem z Gostynia Jestem z Gostynia

0 0

Serdecznie Gatuluję zwycięzcom !!! 10:25, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone