Zamknij
REKLAMA

Badanie wykazało, że 18-letni mieszkaniec powiatu śremskiego miał przy sobie 24 gramy amfetaminy

11:56, 12.09.2017 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

To była rutynowa kontrola. Patrolujący gostyńskie Pożegowo funkcjonariusze policji zwrócili uwagę na zaparkowany na poboczu samochód. Siedziało w trzech mężczyzn. Gdy policjanci podeszli, by ich wylegitymować, młodzi ludzie zaczęli się robić nerwowi.

Gostyńscy policjanci zauważyli zaparkowany przy drodze gruntowej samochód marki Volkswagen Golf, a w nim trzech młodych mężczyzn. Podczas kontroli funkcjonariusze zwrócili uwagę na ich nerwowe zachowanie. - To wzbudziło w policjantach pewne podejrzenia. W schowku drzwi samochodu śledczy znaleźli wagę jubilerską pokrytą drobną warstwą białego proszku. Mężczyźni nie potrafili w żaden logiczny sposób wyjaśnić, do kogo należy waga i skąd się wzięła w aucie - mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Podczas przeszukania części garderoby u jednego z mężczyzn znaleziono tabletkę ecstasy i cztery zwitki aluminiowe z zawartością sproszkowanej substancji koloru białego. - Badanie wykazało, że 18-letni mieszkaniec powiatu śremskiego miał przy sobie 24 gramy amfetaminy - tłumaczy rzecznik KPP Gostyń.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe, że wkrótce będą kolejne zatrzymania.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

RikiRiki

1 0

Ciekawe co trzeba zbadać żeby stwierdzić że ktoś posiada narkotyki hahahaha 12:11, 12.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ViolaViola

6 0

Brawo, ćpunów nalezy zamykać. Może w końcu piaskowskimi ćpunami się zainteresuja w szkole podstawowej. Wszyscy głosno mówia a nic z nimi nie robią. 12:25, 12.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gogo

6 0

Brvo tępić zaćpane bractwo 15:48, 12.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018