Z dwoma medalami Mistrzostw Polski w Fitness Sportowym w Gdańsku wrócili zawodnicy PKS Piast Poniec. Złoto zdobył Maksym Szymankiewicz

11:26, 19.06.2021 M.S Aktualizacja: 08:30, 21.06.2021
Skomentuj Foto: Marzena Chustak Foto: Marzena Chustak

Z dwoma medalami Mistrzostw Polski w Fitness Sportowym w Gdańsku wrócili zawodnicy PKS Piast Poniec. Złoto zdobył Maksym Szymankiewicz , a brązowy krążek przywiozła z zawodów Blanka Malczyk. Młodzi sportowy nie zwalniają jednak tempa i już jutro powalczą o kolejne trofea w Inowrocławiu.

Zawodnicy klubu Piast Poniec Sekcja Akrobatyki i Fitnessu wzięli udział w IX Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym. Z sukcesami. Złoty medal w kat. Acrobatic Show zdobył Maksym Szymankiewicz, a z brązowym medalem w kat. Fitness Show do lat 10 wróciła Blanka Malczyk.

Poza medalistami z bardzo dobrej strony pokazali się: kat. fitness dance do 11 lat Julia Janaszak (8 miejsce), kat. acrobatic show 9-10 lat  Maja Wrotyńska (5 miejsce), kat. acrobatic show do 12 lat  Maja Maj ( 6 miejsce), kat. acrobatic show do 15 lat Wiktoria Wrotyńska (5 miejsce), kat. acrobatic show do 16 lat Zuzanna Kończyk (5 miejsce)  Anna Bartków (6 miejsce), kat. fitness show do 12 lat Aleksandra Bartków (8 miejsce)

Już jutro młodzi sportowcy z PKS Piast Poniec wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej "Akro i Sól" w Inowrocławiu. Życzymy powodzenia.