Zamknij
REKLAMA

sobota, 16.09, godz. 19.00 - 20.00

Stara Piekarnia

Bilety: wstęp wolny

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem "Street art - sztuka miasta" zapraszamy na wykład dr Kamili Kamińskiej, który odbędzie się 16 września o godzinie 19:00 w Starej Piekarni w Gostyniu.

Temat : Co to jest street art? Street art w Polsce i na świecie

Dr Kamila Kamińska zajmuje się pedagogiką miasta, szczególnie rewitalizacją, streetworkingiem, sztuką ulicy, jest autorką rozlicznych publikacji na ten temat.

Od 2005 roku pracuje jako adiunkt w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest członkiem krajowej organizacji naukowej Krytycznej Analizy Dyskursu, międzynarodowej organizacji naukowej AESOP i koordynatorem prac międzynarodowej organizacji naukowej Discourse Power Resistance w Europie Środkowo-Wschodniej.

„W życiu codziennym, w najbliższym otoczeniu układ przestrzeni jest regularny. Żadnych zasadzek, żadnych pułapek. Z wyjątkiem sytuacji, kiedy wpadasz w obraz. [...] Przyciąga cię i pochłania, przywołuje jakieś niedociągnięcie w otoczeniu, do którego przywykłeś. [...] Przede wszystkim nie wahaj się. Daj się ponieść pierwszemu wrażeniu. Pozwól się złapać, daj się unieść, wciągnąć.

Bez obaw: z tych przestrzeni nigdy nie wrócisz.”
Roger – Pol Droit

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018