Zamknij
REKLAMA

piątek, 17.11, godz. 19.00

Stara Piekarnia Gostyń

Bilety: wstęp wolny

Zapraszamy na drugą część opowieści o podróży dookoła świata, którą Szymon Kaczmarek odbył w 2009 roku. W tym czasie odwiedził takie kraje jak Argentyna, Chile, Urugwaj, Paragwaj, Brazylia, Fidżi, Nowa Zelandia, Australia, Singapur, Malezja, Filipiny i Tajlandia.

W czasie pierwszego spotkania można było posłuchać o południowo-amerykańskim etapie, który podróżnikowi ponad 6 miesięcy.Tym razem Szymon opowie o drugim etapie swojej podróży - przez Australię i Oceanię oraz Azję Południowo-Wschodnią.

Czego można się spodziewać?
Będzie m.in. o poszukiwaniu mitycznego Edoras, stolicy Rohanu, na południowej wyspie Nowej Zelandii, pobycie na jednej z najmniejszych wysepek w archipelagu Fidżi oraz największym jeziorze na Sumatrze; dowiemy się także jak najskuteczniej zwiedzić operę w Sydney oraz gdzie w Bangkoku udać się na tradycyjny mecz tajskiego boksu. Na koniec tej części przedstawione zostanie podsumowanie podróży, szereg informacji praktycznych oraz odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak ostatnio, można się spodziewać wielu pięknych zdjęć oraz paru niepowtarzalnych anegdot 

Klub Dyskusyjny Hypatia. Kapitał myśli

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018