Zamknij
REKLAMA

Po Niedźwiedziu i Maszy czas na Przygody Kubusia

11:14, 17.05.2019 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Po dużym sukcesie spektaklu „Niedźwiedź i Masza – czyli gdzie moja kasza?” Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska znów zagości w Gostyniu. Tym razem ze spektaklem „Przygody Kubusia”, który na scenie „Hutnika” już 22 maja o 9:00 i 11:00. „Tęcza” to gwarancja wysokiej jakości spektakli i dobrej zabawy widzów.

Kim jest Kubuś, główny bohater spektaklu? To pacynka, teatralna lalka, której nie brak humoru i śmiałości. Kubuś ,,urodził się” w dwudziestoleciu międzywojennym, ale jego przygody bawią i uczą do dziś, od ponad osiemdziesięciu lat niezmiennie wpływając na dziecięcą wyobraźnię. - ,,Przygody Kubusia” to spektakl dla dzieci w wieku 3-7 lat. Widzowie będą mieli wpływ na wydarzenia dziejące się na scenie, aktywnie uczestnicząc w przygodach bohatera. Kubuś napotka wiele przeszkód. Czeka go spotkanie z diabłem, śmiercią i smokiem, ale dzięki odwadze, sprytowi i pomocy ze strony najmłodszej publiczności doskonale poradzi sobie w każdej sytuacji – mówi Tomasz Barton, dyrektor GOK „Hutnik”.

Warto wspomnieć, że Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska poszczycić może się już 70-letnią tradycją, a na jego historię złożyło się kilka pokoleń wybitnych twórców teatru lalkowego. W Gostyniu jakiś czas temu z dużym powodzeniem wystawił spektakl „Niedźwiedź i Masza – czyli gdzie moja kasza?”, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem małej publiczności. W ciągu 70 lat działalności Teatr „Tęcza” zgromadził liczne nagrody i wyróżnienia. Reżyser spektaklu „Przygody Kubusia”, a zarazem aktor Teatru „Tęcza” Maciej Gierłowski uhonorowany został niedawno Nagrodą Prezydenta Słupska m.in.za: „zaangażowanie, wszechstronność i mistrzowskie rzemiosło.”

Spektakl „Przygody Kubusia” dedykowany jest grupom zorganizowanym, jednak GOK „Hutnik” serdecznie zaprasza również osoby indywidualne. – Seanse zaplanowane są w godzinach przedpołudniowych z myślą o grupach zorganizowanych. Teatr „Tęcza” to gwarancja wysokiej jakości spektakli i dobrej zabawy widzów, dlatego warto zapytać w przedszkolu lub szkole naszego dziecka o możliwość grupowego udziału w tym spektaklu. Serdecznie zapraszamy również widzów indywidualnych – dodaje Tomasz Barton.

Rezerwacji biletów dokonywać można w sekretariacie GOK „Hutnik”, pod nr tel. 65 572 79 90, w godz. 7:30-14:30.

Więcej na https://www.gok.gostyn.pl/Przygody-Kubusia.html

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Pytanie o cenę Pytanie o cenę

0 0

Jaka cena biletu?
21:43, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone