Zamknij
REKLAMA

Chyba się spodobało...

11:36, 22.03.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

W Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach pierwszego dnia wiosny wrócono do tradycji sprzed lat. Pomysł bardzo się spodobał, bo chętnych do filmowego spędzenia popołudnia nie brakowało. 

Co prawda kina w Piaskach nie ma, ale nowa forma spędzania popołudnia w Gminnym Ośrodku Kultury bardzo spodobała się młodym ludziom. Na zorganizowany w placówce piknik filmowy przyszło około 80 osób, w tym dorośli, dla których wyświetlono komedię muzyczną. - Jako dziecko miałem okazję przychodzić tutaj i oglądać filmy. Nawiązując trochę do tej tradycji i proponując coś nowego, zaprosiliśmy dziś na filmowe powitanie wiosny. Prezentujemy film łączący pokolenia, muzyczny, wesoły, radosny, letni i mamy prawdziwie piknikową atmosferę - mówił Sebastian Nowak, dyrektor GOK Piaski.

Film można było oglądać nie tylko na siedząco, ale też na...leżąco. W sali głównej rozłożono materace i małe stoliczki. Niektórzy przynieśli nawet swoje koce i poduszki, żeby było jeszcze wygodniej. Na uczestników czekały przekąski i napoje. - Mamy dzisiaj prawdziwe all inclusive - mówił dyrektor GOK Piaski zapraszając na kolejne filmowe popołudnie w GOK w Piaskach.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

WidzWidz

5 0

Wreszcie coś się zaczyna dziać w tym przybytku kultury.... działaj Seba, działaj. 12:48, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlaAla

1 0

Brawo! Świetna impreza! Czekamy na następne! 19:54, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone