Zamknij
REKLAMA

Niezwykła podróż...

15:43, 11.03.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Statek "Casablanca" dopłynął do Gostynia, a ci, którzy kupili na niego bilety stali się uczestnikami niezwykłego rejsu. Operetkowe widowisko bardzo tak bardzo spodobało się widzom, że  na moment "odpłynęli"  zachwyceni  nie tylko śpiewem i tańcem, ale też perfekcyjnym wykonaniem artystów.

Operetka co jakiś czas gości na scenie ośrodka kultury w Gostyniu. Zainteresowanie ze strony mieszkańców jest różne. Tym razem sala widowiskowa była pełna widzów, którzy dali się porwać  w niezwykły rejs statkiem "Casablanca". Artyści Teatru IWA zabrali mieszkańców w fantastyczną podróż z wielkim romansem w tle. Widzowie niemal z zapartym tchem śledzili rozwój wydarzeń. Ciekawa muzyka, kolorowe stroje i wartka akcja łączyły się w fantastyczną całość. Poza tym operetka pełna była zabawnych tekstów. W przedstawieniu nawiązującym do filmu "Casablanca", nie zabrakło  fragmentów operetek takich jak: Księżniczka Czardasza - Kalmana, Wiedeńska Krew czy "Wielka sława to żart" z operetki "Baron cygański" Johanna Straussa, a także innych operetkowych szlagierów

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone