Zamknij
REKLAMA

W sprawę zamieszany jest jeden z muzyków

13:51, 07.02.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Czy festiwal Gostyńskie Rockowania 2019 został odwołany? Ponad 1300 osób zainteresowanych wydarzeniem otrzymało wczoraj informacje o anulowanym wydarzeniu. Niewykluczone, że było to celowe działanie, a we wszystko zamieszany jest jeden z muzyków.

Gostyńskie Rockowania Festival co roku przyciąga setki miłośników mocnego uderzenia. Imprezę tworzą zespoły, dlatego ich przedstawiciele mają dostęp do wydarzenia jakie tworzone jest na Facebooku. Tym razem było podobnie. Coś jednak poszło nie tak,  powodując niemały zamęt. Wczoraj wieczorem ponad 1300 osób, które wyraziło swoje zainteresowanie udziałem w imprezie otrzymało powiadomienie o jego anulowaniu. I wszystko wskazuje na to, że nie był to zwykły przypadek - Wydarzenie anulował Irek Loth, były już członek zespołu Kat & Roman Kostrzewski, on był również menedżerem zespołu. Twierdzi, że był to przypadek, ale wydarzenie nie znika za jednym kliknięciem. Trzeba wykonać kilka kroków, żeby tak się stało - komentuje Tomasz Barton, dyrektor GOK Hutnik w Gostyniu. - Utworzyliśmy już nowe wydarzenie na Facebooku. Impreza odbędzie się w terminie 23 lutego (sobota) - mówi szef GOK Hutnik. - Gwarantujemy, że poziom tych Rockowań będzie bardzo wysoki. Zespoły, które przyjadą, by walczyć o główną nagrodę jest obłędny, każdy nadaje się na to, aby zagrać duży koncert na naszej scenie - zachęca do udziału dyrektor Tomasz Barton.

Natychmiast zareagował również zespół Kat & Kostrzewski. Muzycy wydali oświadczenie w tej sprawie. - Doszła do nas informacja, że (...) usunięto wydarzenie - Gostyńskie Rockowania Festival 2019. Otrzymaliśmy informację że to dzieło przypadku. Zespół przygotowuje się do trasy promującej nową płytę i w przededniu trasy z przyjemnością wystąpi 23 lutego na Gostyńskich Rockowaniach. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i na imprezę serdecznie zapraszamy - czytamy w oświadczeniu zespołu.

Swoje przeprosiny wystosował tez Ireneusz Loth. - "Ludzie!!! Sorki wielkie!!! Zupełnym przypadkiem, przez niefrasobliwość swoją skasowałem wydarzenie Gostyńskie Rockowania!!! Impreza oczywiście się odbędzie!!! U mnie to jeden klawisz za daleko, u Was zamieszanie!!! Sorki!!! Rozmawiałem już z Twórcą tej imprezy!!! Wszystko jest OK!!! - napisał na swoim profilu Ireneusz Loth, były już członek zespołu Kat & Roman Kostrzewski.

Gwiazdą Gostyńskich Rockowań 2019 będzie legenda polskiego metalu zespół "KAT & Roman Kostrzewski". Niespodzianka festiwalu: "Offensywa". Ponadto wystąpią: "Bitu", "Klaustrofobia", "De Indigo", "Chaostream", "In Silence", "Okrütnik".

Gostyńskie Rockowania Festival 2019 - 23 lutego 2019 Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik!

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (5)

44

8 9

wielkie mi halo 17:17, 07.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ale to już byłoAle to już było

3 8

Komu to potrzebne? Kupa wrzeszczących kudłaczy! 10:33, 08.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Masakra. Masakra.

4 1

Masakra. Jak ci się nie podoba ze coś jest organizowane w pięknym Gostyniu to nie komentuj *%#)!& 12:37, 08.02.2019


wikwik

1 2

Szkoda komentować, takie opinie.... 18:14, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RockRock

3 2

Jaki organizator takie problemy! 23:12, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone