Zamknij
REKLAMA

Koncert przez duże "K"

19:01, 02.01.2019 | HJ
Skomentuj

Nie masz jeszcze planów na piątkowy wieczór? Nie przegap wyjątkowej muzycznej uczty z udziałem trzech tenorów. Już w piątek 4 stycznia na scenie „Hutnika” wyjątkowy Koncert Noworoczny. Wystąpią Krzysztof Zimny, Nazar Kachala i Łukasz Seremet, a towarzyszyć im będzie Orkiestra Salonowa „MODERATO”.

Koncerty noworoczne to już tradycja w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. W tym roku wysoki poziom zapewni „Trzech tenorów – Tenore Voice”. - Noworoczne muzykowanie trzeba zacząć od koncertu z Wiednia. My przygotowaliśmy dla gostyniaków muzyczną ucztę z udziałem trzech tenorów i Orkiestry Salonowej „Moderato”. W najbliższy piątek 4 stycznia o godz. 18.30 na scenie „Hutnika” wystąpią Krzysztof Zimny, Nazar Kachala i Łukasz Seremet, a towarzyszyć im będzie Orkiestra Salonowa „MODERATO”. Zapraszamy! – zachęca Tomasz Barton, dyrektor GOK „Hutnik”.

W czasie koncertu usłyszeć będzie można znane arie operowe i operetkowe, pieśni neapolitańskie i światowe szlagiery, m.in.: „Wielka sława to żart”, „O sole mio”, „Non ti scordar di me”, „Mama” , „Brunetki-blondynki”.

Koncert Noworoczny „Trzech tenorów – Tenore Voice” w „Hutniku” 4 stycznia (piątek) o godz.18.30. Więcej informacji znajdziesz - TUTAJ - 

 

(HJ)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone