Zamknij
REKLAMA

Przed publicznością wystąpiła śpiewająca rodzina Kaczmarków

11:44, 12.03.2018 | m
REKLAMA
Skomentuj

Operetkowe występy były główną atrakcją Dnia Kobiet obchodzonego w tym roku bardzo tłumnie w Pępowie. Z zaproszenia Gminnego Ośrodka Kultury skorzystało ponad 300 osób, nie tylko pań. Na scenie można było oglądać uczestników programu „Mam Talent” – śpiewającą rodzinę Kaczmarków.

Uroczystość w GOK-u rozpoczęła się oficjalnie od słodkiego poczęstunku i życzeń składanych wszystkim paniom. Głównym punktem były jednak występy sceniczne. - Zaprosiliśmy gości z Koluszek – śpiewającą rodzinę Kaczmarków. Synowie Adam i Wojtek zaprezentowali się w 9 edycji „MAM TALENT”, podbijając serca milionów widzów. Ich występy mają ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube i mnóstwo pozytywnych komentarzy – mówi Leszek Żelazny, organizator koncertu.

Na pępowskiej scenie młodzi wokaliści wystąpili wraz z rodzicami, którzy śpiewem zajmują się zawodowo. Iwona Kaczmarek to sopranistka dramatyczno-liryczna. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi i od 2006 roku współpracuje z Filharmonią Łódzką. Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny, także jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje z Reprezentacyjnym Zespołem Wojska Polskiego w Warszawie.

- Zaprezentowali przepiękne znane operetkowe utwory jak „Księżniczka Czardasza”, ,,Tłumy fraków”, ,,Usta milczą, dusza śpiewa”, ,,Bo w Barcelonie”, ,,Co się dzieje, oszaleję”. Wojtek wykonał oczekiwany "Can’t help falling in love” oraz ,,Gdybym był bogaczem”, ,,Kiss me quick”, ,,Surrender”. Na zakończenie cała rodzina wykonała wiązankę włoską – dodaje L. Żelazny.

Po trwającym 1,5 godziny koncercie można było zdobyć autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać widokówkę z całą śpiewającą rodziną. GOK w Pępowie już teraz zaprasza miłośników biesiady śląskiej na koncert zespołu Duet Karo, który odbędzie się 28 kwietnia w domu kultury.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Ona 30+Ona 30+

1 0

To była super impreza na naprawdę wysokim poziomie! Brawo dla organizatora 14:13, 12.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone