Zamknij
REKLAMA

W główną rolę Eugeniusza Bodo wcielił się Dariusz Kordek, któremu towarzyszyli tancerze

12:32, 09.03.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

„Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Całuję twoją dłoń, madame”, „Ach te baby”. Wszystkie te utwory wykonał Dariusz Kordek - jeden z najlepszych aktorów musicalowych w widowisku pt. „Bodo”, jaki wystawiono na scenie gostyńskiego „Hutnika” z okazji Dnia Kobiet. Aktor wcielił się w postać Eugeniusza Bodo - filmowego giganta dwudziestolecia międzywojennego.

Gostyński Ośrodek Kultury z okazji Dnia Kobiet zaproponował paniom wyjątkową kulturalną niespodziankę. Na scenie „Hutnika” po raz pierwszy od pewnego czasu wystawiono musical. - Zdecydowaliśmy się na tę formę ze względu na opinię, jaką cieszy się BODO Musical, chcemy też co pewien czas serwować gostynianom różne kulturalne opcje. Nie ukrywamy poza tym, że dużym sentymentem darzymy w „Hutniku” dwudziestolecie międzywojenne - to w końcu czas, kiedy powstała nasza duma, czyli gostyńskie kino. Skoro te lata, to w pierwszej kolejności przychodzi na myśl absolutny gigant filmowy, jakim był Eugeniusz Bodo. Na Dzień Kobiet często zapraszamy śpiewających mężczyzn, tym razem był to jeden z najlepszych musicalowych aktorów w Polsce, jakim jest Dariusz Kordek - mówił Tomasz Barton, dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” w Gostyniu.

„Bodo” to wyjątkowo dynamiczny i pełen werwy musical, który jest spojrzeniem na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego - Eugeniusza Bodo. By opowiedzieć jak najlepiej jego historię, z jednej strony spektakl przeniósł widzów na estradę lat dwudziestych i trzydziestych. Uzupełnieniem były współczesne projekcje multimedialne. Aktorzy z ekranu współgrali z postaciami na scenie. W główną rolę Eugeniusza Bodo wcielił się Dariusz Kordek, któremu towarzyszyli tancerze. Aktor zaśpiewał największe przeboje Eugeniusza Bodo, a jego interpretacja była przejmująca i wzruszająca. Publiczność usłyszała takie estradowe hity jak: „Zrób to tak”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Sex appeal”.

Wspaniałe zgranie muzyki i śpiewu oraz gra aktorska na najwyższym poziomie sprawiły, że każda z pań zapewne poczuła się wyjątkowo w ten czwartkowy wieczór. Musical obejrzało około 300 osób zgromadzonych w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury. Po sztuce każda z przedstawicielka płci pięknej otrzymała kwiatek.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

AnnaAnna

0 1

Miło, że do Hutnika zapraszane są nie tylko kabarety :) Niestety, występ i śpiew p. Kordka to było najsłabsze ogniwo zaprezentowanego musicalu... 14:48, 09.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WidzWidz

0 1

No racja z tym głosem panu kodrdkowi dziękujemy i prosimy dac sobie spokój z tym bodo 18:53, 09.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fankafanka

1 1

hmmm Chyba byłam na innym przedstawieniu...Drogie Panie jak się śpiewa na żywo do tego tańczy itp, trzeba się błyskawicznie przebrać i ucharakteryzować to oczywiście nie jest tak idealnie jak przy śpiewaniu z playbacku;-))Ja jestem zachwycona!! a działalność atrystyczną Pana Kordka śledzę od lat- zaczynając od musicalu Metro aż po dzień dzisiejszy.Tak więc drogie Panie na wiosnę na pewno będzie jakiś koncert np.disco polo i na bank będzie odśpiewany idealnie,oczywiście jak będzie z playbacku;-)Wtedy wyszukane gusta Pań na pewno zostaną zostaną zaspokojone.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam Panie serdecznie a Panu Kordkowi jeszcze raz dziękuję za wspaniały występ bo w roli Bodo wypadł koncertowo:-))))


. 19:54, 09.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone