Zamknij
REKLAMA

Tak to wygląda już dziś - FILM

17:47, 18.05.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Śmiało można powiedzieć, że to największe wydarzenie sportowe tego roku - Runaway - DrogBruk Colosseum/Pępowo! Na specjalnym torze naszpikowanym przeszkodami zawodnicy z całego kraju będą zmagać się z czasem, własnymi słabościami i rywalami. Organizatorzy zapewniają, że będzie na co popatrzeć i nie zabraknie atrakcji. Podsumowaniem wieczoru ma być koncert zespołu Skaner

W kategoriach: Elite, Open, For Fun oraz Runaway Junior, zmagać się będą zawodnicy, startujący w biegu przeszkodowym Runaway - DrogBruk Colosseum/Pępowo. Na listach startowych jest ich ponad tysiąc. Wszystkich czekają więc ogromne emocje, a na zawodników przeszkody, które jeszcze dziś były ustawanie na trasie.

Stalowe i drewniane konstrukcje robią wrażenie. Punktualnie o godz 10. w teren wyruszą zawodowcy, ubiegający się o kwalifikacje do czerwcowych Mistrzostw Europy  w Gdyni. Godzinę później do biegu ruszy kategoria Open, a o 13:30 zawodnicy w kategorii For Fun. Nie zabraknie też najmłodszych, którzy będą zmagać się w dwóch kategoriach wiekowych czyli Runaway Junior.

Na kibiców czeka nie tylko wyjątkowe widowisko, ale też mnóstwo atrakcji. Dla dzieci będzie przygotowana specjalna strefa "Świat Zabawy u Maziego", czyli miasteczko dmuchańców. Będą wystawy, punkty z odzieżą i obuwiem sportowym, liczne stoiska gastronomiczne z napojami, kiełbaskami, grillem, cateringiem dietetycznym – Enjoy the Food catering Dietetyczny, z odżywkami SFD Gostyń, które ma siedzibę w Bricomarche w Gostyniu. Chętni będą mogli zakupić gadżety Runaway - Drogbruk Colosseum/Pępowo. Na koniec dnia muzyczna niespodzianka – o godz. 19. wystąpi discopolowy zespół Skaner!

 

 

                            

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

MariannaMarianna

1 4

Nie mówi się som z niom ... 20:17, 18.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MariańMariań

4 1

Idź Ty przed kamery polonistko.
Mega impreza panowie szacun, powodzenia dla wszystkich zawodników oraz organizatorów 21:03, 18.05.2019


© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone