Zamknij
REKLAMA

Robi wrażenie...

10:59, 16.04.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Duży, efektowny, jedyny w swoim rodzaju – taki będzie medal dla zawodników, którym uda się ukończyć biegi Runaway – DROGBRUK Colosseum/Pępowo i Runaway City Gostyń. Obie jego części mają tworzyć wyjątkową całość. Chcecie poczuć ciężar tego wyjątkowego krążka na szyi to zapisujcie się już dziś na dwa najważniejsze wydarzenia sportowe tego roku w powiecie gostyńskim.

Już za miesiąc – 19 maja w Pępowie odbędzie się bieg Runaway DROGBRUK Colosseum, czyli ekstremalny bieg przeszkodowy. Wszystko wskazuje na to, że impreza będzie największym sportowym wydarzeniem 2019 roku w regionie gostyńskim. Swój udział już zapowiedzieli prawdziwi gladiatorzy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Co więcej bieg otrzymał kwalifikację do czerwcowych Mistrzostw Europy w Gdyni, a to oznacza, że uczestnicy zawalczą też o udział w mistrzostwach Starego Kontynentu. Nie będzie to jedyna, pełna emocji impreza biegowa w naszym regionie, bo już 31 sierpnia w Gostyniu planowany jest Runaway City Gostyń. Aby wziąć udział w obu imprezach wystarczy wejść na stronę runawayocr.pl i tam zapisać się.

Co łączy oba de biegi? Na pewno jedyny w swoim rodzaju medal 2 w 1. Biorąc udział w dwóch biegach otrzymacie, na mecie dwie połówki, które będą tworzyły niezwykłą całość. Oryginalny krążek zaprojektował Mateusz Karczmarski, mistrz świata w biegach przeszkodowych z Londynu. - Krzysiek Zmysłowski (współorganizator Runaway DROGBRUK Colosseum/Pępowo) chciał zrobić coś nowego i innego w tym sezonie i zaproponowałem mu zrobienie medalu w mojej firmie ALGRAF, która istnieje na rynku ponad 25 lat, a z racji tego, że czynnie startuje na całym świecie to wiem, jak powinien wyglądać odjazdowy medal - mówi Mateusz Karczmarski, projektant medalu. - Po kilku solidnych ustaleniach wybraliśmy projekt medalu, który łączy kilka technologii – wycinany jest w grubym metalu, z nadrukiem co daje niepowtarzalny efekt 3D. Do tego naprawdę gruba wstęga 4 cm, która doskonale się prezentuje i dopełnia medal - opisuje krążek Mateusz Karczmarski. - Mam nadzieję że spodoba się to uczestnikom i zachęci ich do startów w obu biegach - podsumowuje Mateusz Karczmarski.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone