Zamknij
REKLAMA

Samorządowcy kontra... samorządowcy. Zwycięzca może być tylko jeden

16:00, 05.03.2019 | Powiat Gostyń
REKLAMA
Skomentuj

Samorządowcy, pracownicy urzędów miejskich, starostwa, jednostek organizacyjnych, szkół i innych instytucji  już w najbliższą niedzielę zmierzą się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców. Początek zmagań o godz. 14.00 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Coroczną tradycją stały się już turnieje, w których swoje drużyny wystawiają samorządy. W tym roku jego organizatorem jest powiat gostyński – ubiegłoroczny zwycięzca. Oprócz reprezentacji powiatu, na parkiet wybiegną również zespoły z: gminy Gostyń, Piaski, Borek, Pępowo, Krobia i  Poniec.

W skład reprezentacji wchodzą urzędnicy, samorządowcy, pracownicy gminnych i powiatowych instytucji, a także nauczyciele i policjanci. Wydarzenie ma charakter otwarty. Początek turnieju zaplanowano na najbliższą niedzielę 10 marca na godzinę 14.00.

(Powiat Gostyń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone