Zamknij
REKLAMA

Bilety jeszcze są...

11:34, 05.03.2019 | MW
REKLAMA
Skomentuj

Wielkie sportowe emocje czekają nas w ten weekend! W ringu zmierzą się bokserzy i zawodnicy MMA, nie tylko z regionu gostyńskiego, ale całej Wielkopolski oraz Dolnego Śląska. To wszystko podczas Gali Sportów Walki. Znamy więcej szczegółów dotyczących tego widowiska.

Jak zapewniają organizatorzy w sobotę (9 marca) emocji nie zabraknie. Galę rozpocznie walka pokazowa, w której zobaczymy Kingę Krówkę, wschodzący talent bokserski Klubu Sporty Walki Gostyń. - Kinga jest bardzo utalentowaną i idącą w ślady Zosi Stachowiak zawodniczką. Na razie nie wiemy z kim się zmierzy, ale na pewno będzie to ciekawa walka - mówi Krzysztof Wojtkowiak,prezes klubu SW Gostyń.

Następnie w ringu pojawią się reprezentanci Wielkopolski i Dolnego Śląska, którzy powalczą w meczu bokserskim. Na ringu zobaczymy reprezentantów klubu SW Gostyń. Na pewno bohaterem jednej z walk będzie Karol Łapawa, w kolejnych wiele wskazuje, że zobaczymy Patryka Tomczaka i Mikołaja Mańkę. - Nie chcemy tylko zdradzać w jakich kategoriach wagowych wystąpią. Wszystko wyjaśni się na piątkowym ważeniu zawodników - mówi Krzysztof Wojtkowiak, prezes klubu Sporty Walki Gostyń.

Nieco więcej wiadomo na temat walk, które odbędą się poza planowanym meczem. Marek Szymański (Boks Rawicz/Sporty Walki Gostyń) zmierzy się z Dawidem Przybylskim (MMA Devil Fight Club). Na koniec odbędą się walki MMA. W walce przeciwko Bartoszowi Zawadzkiemu (Murowana Goślina Team/Apogeum Rogoźno) nie weźmie udziału Marcin Stefański z klubu Octopus Łódź. Zawadzki zawalczy z Jakubem Kosickim z Poznania. W kolejnej walce zgodnie z harmonogramem do ringu wejdzie gostynianin Marcin Kaczmarek (Sporty Walki Gostyń/Alliance Kościan), a jego rywalem będzie Igor Stefaniak (Rio Grappling Club Wrocław). Wisienką na torcie ma być walka wieczoru,w której Sebastian Jaroński z Koła reprezentujący Ankos MMA Poznań zmierzy się z Robertem Hałotą - Czerwony Smok Poznań.

- Wszystkich zawodników poznamy podczas ważenia, które odbędzie się w piątek, 8 marca o godzinie 18.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik". Na gale zapraszamy dzień później do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Bilety są jeszcze dostępne...Emocje gwarantowane - mówi Krzysztof Wojtkowiak, prezes klubu Sporty Walki Gostyń. 

Tych, którzy jeszcze nie mają biletów informujemy, że zostało jeszcze kilkadziesiąt wejściówek na balkon (35 zł). Na prośbę kibiców organizatorzy wprowadzili do sprzedaży 50 dodatkowych wejściówek na parkiecie w cenie 55 zł. Bilety do nabycia w sklepie sportowym SFD przy Bricomarche.

                                 

 

(MW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (5)

skisłemskisłem

11 0

federacja GSW :D 13:13, 05.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KKKK

10 4

Nie poszedłbym, jak byłoby nawet za darmo..... 14:10, 05.03.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AnimowyAnimowy

3 6

Bo ta gala jest dla miłośników sportu A nie dla buraków. Tyle. 22:11, 05.03.2019


FifarafaFifarafa

0 0

No i nigdy nie pójdziesz bo za free nie będzie bejbi ! hahahahah aj lovju takie komentarze ;) 21:01, 10.03.2019


KomentarzKomentarz

3 1

KK gościu A na co ci taki komentarz możesz to zatrzymac dla siebie..Nigdy pewnie na takiej gali nie byłeś A komentujesz...brak słów 07:32, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone