Zamknij
REKLAMA

Ruszyły prace na stadionie miejskim. Prace kosztować będą 3,1 miliona zł.

10:55, 01.03.2019 | Gostyn.pl
REKLAMA
Skomentuj

Ruszył kolejny etap modernizacji gostyńskiego stadionu. Prace trwają przy bocznej płycie boiska, która jeszcze w tym roku zmieni się w boisko ze sztuczną nawierzchnią. Dzięki modernizacji mecze na bocznej płycie będzie można rozgrywać przez cały rok.

Wykonawcą zadania jest konsorcjum firm Concept Trade – lider konsorcjum oraz CT Sport Sp. z o. o. – członek konsorcjum. Prace kosztować będą ponad 3,1 mln zł i zakończą się prawdopodobnie do końca maja 2019 roku.

Finalnym efektem będzie boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy sztucznej o wymiarach 105x65 m. Boisko zostanie ogrodzone i wyposażone w sprzęt: piłkochwyty, bramki, chorągiewki, wiaty dla zawodników rezerwowych. Boisko będzie również oświetlone – dotychczasowe oświetlenie zostanie zastąpione ośmioma słupami o wysokości 15 metrów z naświetlaczami w technologii LED.

Na budowę boiska Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu pozyskał środki zewnętrzne z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu modernizacji infrastruktury sportowej. Wysokość dotacji z ministerstwa to 1 mln.

     

(Gostyn.pl)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

IoIo

2 1

Gdzie tak długo oczekiwane boisko w Krobi które 12 lat "budował" poprzedni burmistrz 11:18, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone