Zamknij
REKLAMA

Brawo, brawo, brawo...

08:33, 11.02.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Razem z Kacperkiem w drodze do samodzielności - pod takim hasłem zorganizowano w Poniecu Charytatywny Turniej Piłkarski. Zebrane pieniądze trafiły na konto 5-letniego Kacpra Włodarczyka z Żytowiecka. Chłopiec zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, wymaga intensywnej rehabilitacji, która sporo kosztuje. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli będzie mógł wyjechać na kolejny turnus rehabilitacyjny.

W rozgrywkach, które stały na wysokim poziomie wzięło udział 12 zespołów. Pomiędzy meczami odbywały się licytacje, a w nich mnóstwo sportowych gadżetów do zdobycia. Piłka nożna z podpisami piłkarzy Lecha Poznań została sprzedana za 1350 złotych W sumie udało się zebrać 20.520 złotych. Ponadto kwotę blisko 2 tys. złotych przekazała społeczność Przedszkola Samorządowego w Łęce Wielkiej. Błażej Kluczyk, główny organizator akcji nie krył zadowolenia, że tak wiele osób włączyło się w bezinteresowną pomoc dla Kacpra. Radości nie kryli także rodzice chłopca widząc jak wiele osób przyszło wspomóc ich ukochanego syna. Dumny z mieszkańców był również burmistrz Jacek Widyński.

Gdy na parkiecie trwały rozgrywki, kibice mogli posilić się smacznym ciastem i napić kawy. Sporo osób zdecydowało się też na kupno losów. Na szczęśliwców czekały nagrody ufundowane przez życzliwe firmy z naszego powiatu.

Na koniec turnieju Kacperek i jego szczęśliwi rodzice wręczyli wszystkim uczestnikom festynu pamiątkowe smycze. Podziękowali też burmistrzowi Ponieca i Błażejowi Kluczykowi, dzięki któremu impreza nabrała tak dużego rozpędu. Turniejowi patronowała redakcja Gostyn24

[ALERT]1549870408039[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

MIerszkankaMIerszkanka

2 1

Było sup[er 14:44, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone