Zamknij
REKLAMA

W byczej formie...

09:25, 01.02.2019 | Zbigniew Klimański
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu odwiedzili zawodnicy żużlowego klubu Unia Leszno. Sportowców zaproszono w ramach akcji "Złap byczą formę!" Żużlowcy nie tylko odpowiadali na pytania, ale tez zostali poddani próbie na tzw. policyjnym torze przeszkód i rozegrali mecz siatkówki.

Po krótkiej prezentacji dotyczącej historii i osiągnięć zespołu, nastąpiła prezentacja poszczególnych zawodników. Żużlowcy odpowiadali też na nurtujące młodzież pytania, nie tylko te dotyczące tajników czarnego sportu. Była okazja do wspólnych fotografii i rozmów. Fani czarnego sportu mogli też "przymierzyć" się do motocykla, który także pojawił się w szkole.

Następnie goście przeszli do szkolnej sali gimnastycznej, w której zostali poddani próbie na tzw. policyjnym torze przeszkód. Na koniec rozegrany został mecz piłki siatkowej” ZSR Grabonóg – Unia Leszno.

(Zbigniew Klimański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

KibicKibic

0 0

W artykule jest błąd, ponieważ żużlowcy odwiedzili szkołę w ramach konkursu, w którym trzeba było ułożyć scenariusz spotkania że Złotą Byczą Drużyną. 18:43, 01.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone