Zamknij
REKLAMA

To był kawał dobrej siatkówki... Pokazali jako można bawić się bez alkoholu

06:55, 18.12.2018 | SZSz
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz siódmy zawodnicy z Leszna, Kościana i Kalisza rywalizowali w mikołajkowym turnieju pod hasłem: „Gram trzeźwo i żyję trzeźwo”. Zacięta walka i zaangażowanie siatkarzy z pewnością stanowiło gratkę dla kibiców, którzy zjawili się w bodzewskiej sali gimnastycznej.

Po zaciętych pojedynkach, toczonych z zachowaniem fair play i sportowej atmosferze, ostatecznie na podium stanęli: Piekiełko Leszno, zajmując pierwsze miejsce, a za nimi drużyny z Leszna: No Name Kalisz i Volley Fenix Leszno. Poza pierwszą trójką pozostała drużyna Magik Mięta Team z Kościana.

- Wszyscy kibice, którzy tego dnia przybyli na halę w Bodzewie, na pewno się nie zawiedli, gdyż mogli obejrzeć kawał dobrej siatkówki w wykonaniu wszystkich drużyn. Meczem turnieju z pewnością można uznać pojedynek pomiędzy PIEKIEŁKO Leszno - NO NAME Kalisz, zakończonym tym razem wygraną drużyny Piekiełka 2 : 0 (27:25, 25:17) a obfitującym w wiele widowiskowych akcji, wspaniałych ataków oraz obron. Są to zespoły które co roku zmieniają się na pozycji lidera, dostarczając swoją grą wiele przyjemności kibicom  – mówił Zbigniew Klimański, organizator turnieju.

O nagrody i prezenty zadbała gmina Piaski oraz Starostwo Powiatowe w Gostyniu, które objęło wsparciem i wspomogło organizację VII Mikołajkowego Turnieju „Gram trzeźwo i żyję trzeźwo” Grabonóg 2018.

(SZSz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

SiatkarzSiatkarz

7 0

A gdzie Kaniasiatka? Koniec roku jakie wyniki i czy dotacja rozliczona. Bo drużyny seniorów brak. Trochę wygląda mi to na ... 10:14, 18.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zrywzryw

1 0

A zryw co .Się gwiazdy obrażają na siebie. 13:56, 20.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone