Zamknij
REKLAMA

Po 17 latach doszli do wniosku...

11:05, 13.12.2018 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Mikołajkowy weekend upłynął kręglarzom pod znakiem ożywionej rywalizacji. Trzecie spotkanie z serii „Turniej Miast” było jednak ostatnim występem amatorów, w którym zaprezentowali się jako Stowarzyszenia Gostyńska Liga Kręglarska.

W leszczyńskiej kręgielni liczyły się nie tylko wyniki indywidualne, ale też drużynowe. Obie kategorie zdominowali zawodnicy z Gostynia, pokazując jeszcze lepszą formę niż w poprzednich edycjach turnieju. Pozwoliło im to awansować z czwartego miejsca na drugie w klasyfikacji generalnej.

- Po bardzo dobrym występie reprezentantów Stowarzyszenia Gostyńska Liga Kręglarska we Wronkach, przyszła pora na jeszcze lepszy, w kręgielni Polonii 1912 Leszno. Tym razem aż dwaj reprezentanci stowarzyszenia: Mikołaj Hajnsz i Jakub Czyżewski znaleźli się na podium. Zwyciężył Mikołaj Hajnsz z wynikiem 390 strąconych kręgli, a tylko o jeden mniej strącił Jakub Czyżewski. W klasyfikacji drużynowej, w której liczy się wynik trzech najlepszych zawodników z każdego miasta, wyżej wymienieni wraz z Bogusławem Zagatą (370) zajęli zdecydowanie pierwsze miejsce. – mówił Marek Podyma.

Występ w Lesznie był ostatnim w barwach Stowarzyszenia Gostyńska Liga Kręglarska. Nie kończy to ich działalności, ale wiąże się z połączeniem kręglarzy w jeden klub KK Start Gostyń. - Po blisko 17 latach członkowie obu klubów doszli do wspólnego wniosku, że celowym będzie połączenie sił i dalsze wspólne działanie. – dodał Marek Podyma.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

KręglarzKręglarz

5 0

Brawo dla SGLK sukces goni sukces!
Powodzenia w nowym klubie. 13:40, 13.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JozefJozef

0 0

Brawo Miki!!! 17:44, 16.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone