Zamknij
REKLAMA

Trasa wiodła leśnymi duktami

09:20, 05.12.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj

Pasjonaci nordic walking uczcili Mikołajki na swój ulubiony sposób. To nie była leniwa niedziela – przedpołudnie spędzili aktywnie i we wspólnym gronie. W nagrodę za wytrwałość na wszystkich czekał gorący posiłek, kawa i ciasto.

II Mikołajkowy Marsz Nordic Walking w Dzięczynie cieszył się dużym zainteresowaniem miłośników spacerów z kijkami, którzy spotkali się 2 grudnia przy tamtejszym kompleksie rekreacyjnym. Na każdego z ponad 80-ciu uczestników czekał słodki pakiet startowy.

Wśród uczestników marszu znalazło się kilka grup, m.in. "Łaziki" z Miejskiej Górki, "Deptaczki" z Rawicza, "Bojanowskie Kijki Szczęścia" z Bojanowa, "Włóczykije znad Orli" z Pakosławia oraz kijkarze ponieckiej sekcji "Krok za krokiem". Nie zabrakło również niezrzeszonych amatorów nordic walking.

Po krótkiej rozgrzewce wszyscy wyruszyli na trasę liczącą około 6 km. Prowadziła ona przez leśne dukty. W nagrodę za wytrwałość na końcu trasy czekał gorący posiłek, kawa i ciasto, a także możliwość wylosowania drobnego upominku.

 

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone