Zamknij
REKLAMA

Rywalizacja o najwyższe trofeum była bardzo zacięta...

15:23, 03.12.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj

W Mistrzostwach Powiatu Gostyńskiego w Tenisie Stołowym, jakie odbyły się w Bodzewie wzięli udział zawodnicy grający na co dzień w klubach oraz gracze niezrzeszeni. Rywalizacja o najwyższe trofeum była bardzo zacięta... zwyciężyło doświadczenie.

Do zawodów przystąpiło 33 zawodników rywalizując w czterech kategoriach wiekowe. Wśród chłopców ze szkoły podstawowej najlepszy okazał się Karol Jankowiak. Kolejne miejsca wywalczyli Oskar Kubiak oraz Emilian Mazurek. Następna kategoria obejmowała uczniów klas 7. i 8., gimnazjum oraz szkół średnich. Tutaj triumfował Antoni Grzebisz, który uplasował się przed Erykiem Sarbinowskim i Patrykiem Jankowiakiem. W grupie Mężczyzn kategoria „OPEN zawody wygrał Wojciech Walencki przed Marcinem Pawlakiem i Mateuszem Banaszakiem. Najwięcej uczestników rywalizowało w kategorii „Mężczyźni niezrzeszeni oraz kobiety „OPEN”. Wśród tych graczy bezkonkurencyjny okazał się Sławomir Ciekański, który pokonał Mateusza Kołodziejczaka. Trzecie miejsce zajął natomiast Adam Matuszak.

Do walki o Superpuchar ufundowany przez członka Zarządu Powiatu Gostyńskiego Krzysztofa Deutscha, stanęli zwycięzcy z dwóch ostatnich kategorii – Sławomir Ciekański oraz Wojciech Walencki. W finale lepszy okazał się zawodnik z Ponieca (triumfator w grupie Mężczyźni OPEN).

Gracze, którzy uplasowali się na podium, odebrali puchary oraz nagrody z rąk Wiesława Glapki, Wójta Gminy Piaski, Kazimierza Berusa, Prezesa LZS UKS Bodzewo oraz Przemysława Kolendowicza, głównego sędziego mistrzostw. Najlepsi uczestnicy będą reprezentować powiat gostyński na zawodach Ludowych Związków Sportowych w Koźminie.

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

WwwWww

0 2

Ten pingpong to jakaś porażka 09:21, 10.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LolipopLolipop

1 0

Sam jestes jedna wielką porażką :) 20:43, 11.12.2018


Do WwwDo Www

0 0

To pokaż swoje umiejętności jak jesteś taki mądry , ale chyba tylko w pisaniu komentarzy bo na nic więcej cie nie stać 08:49, 20.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone