Zamknij
REKLAMA

Nie było czasu na nudę

11:54, 27.07.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: Futsal Gostyn

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w półkoloniach "Wakacje z Futsalem", zapamiętają je na długo. Dzieciaki spędzały czas głównie na zajęciach sportowo-piłkarskich, ale największą atrakcją była dla nich wizyta na stadionie poznańskiego Lecha.

Stowarzyszenie Gostyński Futsal przy wsparciu samorządów zorganizowało półkolonie dla dzieci z gminy Gostyń. Grupa około 20 maluchów doskonale bawiła się na zajęciach sportowo-piłkarskich, korzystała z kręgielni, basenu i gostyńskiego kina. Największą atrakcją był jednak wyjazd na stadion Lecha Poznań. - Odbyła się wycieczka do Poznania, gdzie najważniejszym punktem była wizyta i zwiedzanie stadionu Lecha. Dzieci zobaczyły szatnie, loże, trybuny, ławki rezerwowych, boisko, poznały historię i tradycje poznańskiego klubu. Zadawały przy tym liczne pytania przewodnikowi, który udzielał im wyczerpujących odpowiedzi - relacjonuje Mateusz Matysiak ze Stowarzyszenia Gostyński Futsal.

Półkolonie nadzorowało Kuratorium Oświaty i gostyński Sanepid. Organizatorem wypoczynku było Stowarzyszenie Gostyński Futsal, które otrzymało pomoc od gminy Gostyń i samorządu powiatowego.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone