Zamknij
REKLAMA

Gratulujemy wyników!

08:04, 06.06.2018 | m
REKLAMA
Skomentuj

Kolejne sportowe sukcesy ponieckich uczniów na arenie wojewódzkiej. Tytuł wicemistrza regionu na 100 metrów w sprincie wywalczył Bartosz Nowak. Ze srebrnymi medalami wróciła także Hanna Joachimiak w pchnięciu kulą oraz męska sztafeta. Inni też wypadli znakomicie.

To były wyjątkowo udane finały wojewódzkie Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej dla ponieckich uczniów. Okazało się, że cały rok treningów przyniósł doskonałe rezultaty na niemal wszystkich polach rywalizacji. Indywidualnie najlepiej spisał się Bartosz Nowak, który w sprincie na 100 metrów był prawie niepokonany, zdobywając tytuł wicemistrza Wielkopolski. Bieżnię pokonał w czasie 11:23 s. Bardzo dobrze spisała się także męska sztafeta. Zespół w składzie Adam Walczak, Daniel Rodewald, Kacper Skopiński i Bartosz Nowak zdobył srebrny medal. Dokładnie taki sam kolor krążka wywalczyła Hanna Joachimiak w pchnięciu kulą. - Bardzo dobry start zanotowała także Amelia Brodziak, która w czasie zmagań wyskakała w dal trzeci wynik wśród wszystkich biorących udział w zawodach dziewcząt. Skoczkowie poprawili swoje wyniki, reszta zawodników spisała się również wspaniale, co dało nam w rezultacie trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej – przyznaje Aneta Wrotyńska ze Szkoły Podstawowej w Poniecu.

Świetne wyniki lekkoatletów z Ponieca to nie jedyne sukcesy sportowe tamtejszych drużyn. Przypomnijmy, że wcześniej pierwsze miejsce w Wielkopolsce podczas zmagań aerobiku sportowego w Pleszewie wywalczyła grupa starszych zawodniczek z Ponieca. Doskonale spisał się też młodszy zespół, zajmując drugie miejsce na podium.

(m)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone