Zamknij
REKLAMA

33-kilometrowa trasa biegu wiodła głównie leśnymi duktami i błotnistymi polami

14:03, 08.01.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Od dawna zastanawiali się nad organizacją biegu, w którym nie będzie liczył się czas, a tylko wspólnie spędzony czas. Tak zrodziła się idea biegu towarzyskiego pn. „Gostyń Easy Trail”. W drugiej jego edycji wystartowało ponad 100 chętnych. Wbrew pozorom nie było wcale tak łatwo...

Pierwsza edycja „Gostyń Easy Trail” odbyła się w ubiegłym roku. - Usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii i postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję - mówi Janusz Knapp, jeden ze współorganizatorów. - To bieg towarzyski. Mamy dosyć biegów, gdzie wszyscy patrzą na czas. Tutaj spotykamy się i biegniemy w jednej grupie, jednym tempem. Nikt się nie oddziela i nie patrzy na zegarek - wyjaśnia ideę sportowego wydarzenia Janusz Knapp.

33-kilometrowa trasa biegu wiodła głównie leśnymi duktami i błotnistymi polami w kierunku Bęlęcina i z powrotem. Wbrew pozorom nie była to łatwa droga. - Niejeden biegacz, który mniej ma do czynienia z biegami ultra, z górskimi, będzie musiał wiele z siebie dać. Ale nikt nie mówił, że będzie lekko - mówi Janusz Knapp.

W biegu wzięło udział około 120 osób - ponad dwa razy więcej niż rok temu. Do Gostynia przyjechali między innymi biegacze nie tylko z okolic Gostynia, ale także z Leszna, Poznania, Wrocławia czy Zielonej Góry. Po biegu był czas na wspólne spotkanie, rozmowy i oglądanie filmów. Imprezę zorganizowali biegacze ze Stowarzyszenia „Gostyń Easy Trail” przy wsparciu finansowym gminy Gostyń. Start i meta biegu znajdowały się w Zespole Szkół Zawodowych.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

sdfsdf

0 0

kto robił te zdjęcia 06:20, 09.01.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mistrzmistrz

1 0

a co? złe ujęcie ci zrobiła? 07:16, 09.01.2018


© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone