Zamknij
REKLAMA

UKS Kaniasiatka kończy rok z kompletem zwycięstw

15:31, 19.12.2017 | Kasia Kiestrzyńska
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnim meczu rozegranym na wyjeździe siatkarze UKS Kaniasiatka odnieśli kolejne spektakularne zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo III ligi mężczyzn. W ostatnim meczu 2017 roku pokonali siatkarzy TG SOKÓŁ KĘPNO w trzech setach.

Wyjeżdżając na mecz, nasi siatkarze byli pełen obaw. Wszystko dlatego, że trzej rozgrywający (Krystian Michalczyk, Albert Adamski, Mikołaj Hajnsz) nie mogli tego dnia wystąpić w spotkaniu. Obawy trenerów okazały się nieuzasadnione, gdyż ich zmiennicy poradzili sobie bardzo dobrze. Na pozycji rozgrywającej zadebiutował w wyjściowej szóstce Adam Smoczyk. Początkowo zmiennikiem na tej pozycji miał być trener Tomasz Poznański, jednak Smoczyk radził sobie w każdym kolejnym secie, prowadząc zespół do zwycięstwa. Gostyńscy siatkarze pewnie pokonali zespół TG SOKÓŁ z Kępna i umocnili się na pozycji lidera, kończąc rok bez przegranego meczu. - To był ostatni mecz w tym roku, ale założenie było takie samo jak na każdą kolejkę, mianowicie, wygrać za 3 punkty. Prosiłem chłopaków przed meczem o podwójne zaangażowanie. Mecz rozpoczęliśmy bez naszych optymalnych rozgrywających. Na tej pozycji w pierwszej szóstce zadebiutował Adam Smoczyk. Adam miał szansę wyjść po raz pierwszy na parkiet III ligi, więc miałem pewne obawy, czy da radę czy nie „spali się”. Zagrał bardzo dobre spotkanie zarówno na rozegraniu, jak i w polu zagrywki, co przełożyło się na dobrą grę całego zespołu. Cieszy też fakt, że rok 2017 był dla nas bardzo dobry. Bez porażki kończymy jak na razie rozgrywki, ale jeszcze sporo pracy przed nami. W 2018 chcemy grać jeszcze lepiej, życzę tego sobie i chłopakom - powiedział po meczu trener Tomasz Poznański

Następny mecz siatkarze UKS Kaniasiatka rozegrają w Gostyniu. 13.01.2018r, dlatego już dziś życzą kibicom siatkówki zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

(Kasia Kiestrzyńska)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (4)

siatkarzsiatkarz

1 1

T.P na rozegraniu. Proszę Was..... 06:31, 20.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZonkZonk

1 2

Szkoda ze dla władz UKS liczą się tylko seniorzy... Reszta to tylko tło... 18:06, 20.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rodzicrodzic

1 1

Zapraszamy na treningi kadetek oraz grup młodszych,i dopiero wypowiadaj swoje nie uzasadnione opinie:)
01:11, 21.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zrywzryw

1 0

towarzystwo wzajemnej adoracji niespełnionych ambicji. 18:23, 19.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone