Zamknij
REKLAMA

Niepokonani po pierwszej rundzie

09:05, 28.11.2017 | Kasia Kiestrzyńska
REKLAMA
Skomentuj

Siatkarze UKS Kaniasiatka Gostyń rozegrali ostatnie spotkanie pierwszej rundy o mistrzostwo III ligi mężczyzn. Pojedynek miał być tylko formalnością, a okazał się trudnym sprawdzianem dla naszych zawodników, którzy po bardzo wyrównanym meczu pokonali siatkarzy TODO MKS MOS „Czarni Ostrowite” 3:2.

Przed meczem typowano, że Kaniasiatka szybko pokona „Czarnych” Tak się jednak nie stało. Pojedynek okazał się bardzo wyrównany i niełatwy. Pierwsze dwa sety łatwo wygrali siatkarze z Gostynia, pokonując „Czarnych” 25:21 i 25:16. Łatwo zdobyte punkty spowodowały jednak zbyt duże rozluźnienie w gostyńskim zespole, co bezlitośnie wykorzystali „Czarni”, doprowadzając do wygranej w trzeciej odsłonie (26:28) Zmotywowani sytuacją koncertowo rozpoczęli też czwartego seta. W pewnym momencie prowadzili nawet 0:7. Gostynianie próbowali nawiązać walkę, jednak nie dali rady, przegrywając starcie 19:25. W tie-breaku siatkarze z Gostynia zaczęli wypracowywać sobie przewagę i pokonali przeciwników 15:10.

Kibice, którzy zgromadzili się w hali sportowej ZSO w Gostyniu, liczyli na łatwą wygraną swoich faworytów. Tymczasem okazało się, że nie ma słabych zespołów w grupie i trzeba walczyć od początku do końca! - Do meczu przystąpiliśmy ze zbyt małym zaangażowaniem, co spowodowało, że zespół z Ostrowa poczuł, iż może wywieźć z Gostynia 2 punkty. Na całe szczęście po nieudanym trzecim i czwartym secie w piątym pozbieraliśmy się i przełamaliśmy słabszy fragment gry, co w rezultacie dało nam siódme zwycięstwo. Teraz musimy wyciągnąć wnioski z ostatnich dwóch, słabszych meczy i poprawić to, co nie funkcjonowało. Cieszy to, że wygraliśmy wszystkie mecze w tej rundzie. Brawa dla wszystkich chłopaków – mówił po meczu trener Tomasz Poznański.

Kolejne spotkania rozpoczyna rundę rewanżową. Zapraszamy wszystkich w sobotę 02.12.2017 r. na ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym w hali ZSO w Gostyniu. Przeciwnikiem UKS Kaniasiatka będzie MLKS ORLIK MIŁOSŁAW (przypominamy, że w pierwszym meczu Kaniasiatka zwyciężyła 1:3).

Trenerzy: Tomasz Poznański, Zbigniew Klimański
Skład: Jakub Kaźmierski (kapitan), Paweł Rozwora, Krystian Michalczyk, Jakub Klimański, Szymon Poświatowski, Wojciech Meissner, Przemysław Kolańczyk (libero) oraz Patryk Michalczyk, Julian Adamkiewicz, Tomasz Poznański, Kamil Kulczak, Marcin Ubowski, Adam Smoczyk.
 

(Kasia Kiestrzyńska)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

maxmax

0 0

szkoda ze komentujecie i piszecie tylko o siatce i boksie ....
17:00, 11.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone