Zamknij
REKLAMA

Cały czas pozostają niepokonani w grupie

13:39, 14.11.2017 | Kasia Kiestrzyńska
REKLAMA
Skomentuj

W minioną niedzielę UKS Kaniasiatka Gostyń rozegrała kolejne spotkanie w walce o mistrzostwo Wielkopolski III ligi mężczyzn. Tym razem nasi siatkarze w wyjazdowym meczu z AZS UAM POZNAŃ zagrali bardzo dobrze, nie tracąc ani jednego seta. W tej sytuacji nadal pozostają niepokonaną drużyną w swojej grupie.

Zawodnicy UKS Kaniasiatka zmierzyli się na wyjeździe z drużyną AZS UAM Poznań. Nasi siatkarze zagrali koncertowo, nie tracąc ani jednego seta. Przy okazji trenerzy naszego zespołu mogli przetestować wszystkich zawodników. - Do Poznania pojechaliśmy w optymalnym składzie, nie znając drużyny UAM. Pierwszą partię wygraliśmy z łatwością, co pozwoliło na sporą ilość zmian. Troszkę ta gra się zmieniła, ale nadal była pod kontrolą. Cieszę się, że mogliśmy wraz z Zbyszkiem Klimańskim sprawdzić wszystkich zawodników, co utwierdziło nas, że możemy liczyć na cały zespół – mówi Tomasz Poznański trener UKS Kaniasiatka.

Skład drużyny: Jakub Kaźmierski (kapitan), Jakub Klimański, Paweł Rozwora, Krystian Michalczyk, Szymon Poświatowski, Wojciech Meissner, Mikołaj Twardowski (libero) oraz Przemysław Kolańczyk (libero), Patryk Michalczyk, Julian Adamkiewicz, Piotr Zandecki, Tomasz Poznański, Albert Adamski, Marcin Ubowski. Trenerzy : Tomasz Poznański, Zbigniew Klimański.

(Kasia Kiestrzyńska)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

wartekwartek

0 0

Fajnie ,że wrzucacie info, ale jak już dajecie to przydałby się wyniki spotkania, punkty w setach i tabela ligowa 10:45, 16.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

I gartekI gartek

0 0

Popieram kolegę więcej info o siatkówce !!!! 08:38, 18.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZZ

0 0

Kaziu jeszcze daje rade w ta siate? Musze sie przejsc zobaczyc kapitana w akcji!! 16:03, 19.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone