REKLAMA

Ruszają z drużynową ligą halową

12:28, 11.10.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

Poniecki Ośrodek Sportu i Rekreacji chce od listopada rozpocząć rozgrywki drużynowe halowej piłki nożnej. Choć zgłoszenie drużyny to koszt 600 złotych na sezon, to organizatorzy zapowiadają ostrą rywalizację i dobrą obsadę sędziowską.

Liga halowa to propozycja dla wszystkich, którzy ukończyli 15 lat i uwielbiają grę w piłkę nożną niekoniecznie na murawie. Do końca października poniecki OSiR prowadzi zapisy do rozgrywek - . Jest to nowa propozycja skierowana dla naszych stałych, jak i mam nadzieję nowych klientów. Rozgrywki planujemy rozpocząć w 1-2 tygodniu listopada. Mecze na pewno odbywałyby się w dni powszednie w godzinach wieczorowych, tak aby nie kolidowały z pracą zawodową, nauką i obowiązkami domowymi. Dokładny harmonogram ustalimy po zamknięciu listy zgłoszeń – mówi Łukasz Idowiak, szef ponieckiego OSiR-u.

Zgłoszenia pięcioosobowych drużyn przyjmowane są zarówno w hali jak i na Orliku. - Udział w całym cyklu to koszt 600 zł od drużyny. Jako Organizator zapewniamy obsługę sędziowską, prowadzenie ewidencji i statystyk zawodników, nadzór nad przestrzeganiem regulaminu. Najlepsze drużyny na koniec sezonu mogą liczyć na okolicznościowe puchary i nagrody rzeczowe – dodaje Idowiak.

Organizatorzy zapowiadają, że spotkania w ramach ligi rozgrywane będą w systemie ligowym: każdy z każdym - mecz i rewanż.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018