Zamknij
REKLAMA

Warto się ubezpieczać

14:22, 28.04.2019 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Na początku marca, zaraz po zakończeniu sezonu łyżwiarskiego, silny podmuch wiatru uszkodził poszycie dachowe krytego lodowiska. Na szczęście „namiot” był ubezpieczony, więc gmina nie poniesie z tego tytułu strat. To dobra wiadomość, bo naprawa był dość kosztowna.

Ryzyko zawsze istnieje. W końcu to namiot, a nie murowany budynek. Na początku marca, podczas kilkudniowego załamania pogody silny podmuch wiatru znacząco uszkodził poszycie dachowe krytego lodowiska. Aby nie doszło do jeszcze większych szkód, zdecydowano o natychmiastowej naprawie

Firma ubezpieczeniowa oszacowała straty na kwotę 42 tys zł co jak przekonuje dyrektor OSIR Zbigniew Kordus powinno wystarczyć na zapłacenie zleconej wcześniej usługi – Mieliśmy zgodę ubezpieczyciela, żeby ten namiot naprawiać by nie było kolejnych szkód. Kwota 42 tys. netto pokrywa w całości naprawę tego dachu. Kiedy zostanie wystawiona faktura będziemy się również zwracać też o zwrot kwoty vat-u.

[ZT]45588[/ZT]

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone