Zamknij
REKLAMA

Sprawdź u siebie!

12:46, 20.04.2019 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Sezam to ziarno często wykorzystywane do przygotowania różnych potraw i wypieków. Zwłaszcza teraz w okresie wielkanocnym. Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie dotyczące partii sezamu, w którym wykryto salmonelle. Towar mógł również trafić na półki gostyńskich sklepów, dlatego warto sprawdzić czy przypadkiem nie ma go w naszych domach.

Salmonella została wykryta w dwóch z pięciu poddanych badaniu próbek, dlatego Główny Inspektorat Sanitarny wydał decyzję administracyjną nakazującą wycofanie kwestionowanego środka spożywczego z obrotu handlowego z rygorem natychmiastowej wykonalności.

Chodzi o Sezam łuskany RADIX-BIS 300 g, produkowany przez Radix-Bis Sp. z o.o. ul. Gerberowa 22, 83-010 Rotmanka, data minimalnej trwałości i numer partii to – 31.10.2020 1906036.


- Firma Radix-Bis Sp. z o.o. rozpoczęła wycofywanie kwestionowanej partii z obrotu, poinformowała swoich odbiorców o zaistniałej sytuacji i możliwości dokonywania zwrotów. -  Czytamy na stronie GIS, który dodatkowo informuje, że nie należy spożywać wskazanej w komunikacie partii produktu.

 

                 

 

Foto: GIS

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone