Zamknij
REKLAMA

Życzymy powodzenia!

10:37, 15.12.2018 | SZSz
REKLAMA
Skomentuj

W tegorocznej edycji konkursu „Debiuty Biznesu” rywalizowało 7 firm z terenu powiatu gostyńskiego. Każda z nich jest wypadkową dobrego pomysłu, pasji i przede wszystkim ciężkiej pracy, ale tylko jedna mogła zwyciężyć. Komu przypadło pierwsze miejsce?

Pomimo różnorodności branż, najwięcej zgłoszeń napłynęło ze strony biznesów opartych o pasję do sportu. Ich dominację potwierdziły także ostateczne wyniki konkursu, którego zwycięzcą została firma LigiHalowe.PL S. C. A. Świerzewski i B. Gendera z gminy Piaski, a wyróżnienie za budowanie marki otrzymało Norbi Body Revolution Studio Treningu, Norberta Wojtkowiaka. Oprócz laureatów, pamiątkowe statuetki otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu czyli Zaczarowana Piwnica w Rynku Fabiana Majewska z Gostynia, FUNFIT Marta Mazurczak, Pracownia Florystyczna Julita Krause z Pogorzeli, WG Witold Gruszczyński z gminy Gostyń, SAMM Firma Usługowa Sebastian Goszczyński z Piasków i PPHU Motkownia Ewa Wechmann-Kochan również z Piasków. Patronat nad „Debiutami biznesu” objął PKO Bank Polski.

- Konkurs powstał aby kształtować postawy przedsiębiorcze pokazując dobre przykłady, promować dobre pomysły i świeże spojrzenie na już istniejące branże oraz wywołać dyskusję o potrzebach młodych przedsiębiorców. Zwycięzcy wskazywali na to, że prowadzenie firmy stało się dla nich pasją, źródłem radości i sposobem na rozwój, zarówno biznesowy jak i osobisty. Wyróżniony przedsiębiorca cieszył się z nagrody i mówił, że jest to dobry sposób na promocję młodych przedsiębiorców- podkreślali organizatorzy z SWPPG w Gostyniu

W trakcie gali odbył się także panel dyskusyjny na temat potrzeb młodych przedsiębiorców. Uczestnicy oprócz zaplecza finansowego wskazywali na potrzebę znalezienia odpowiedniej siedziby dla działalności, zdobycie wiedzy o prowadzeniu firmy także od strony formalnej, pozyskania wartościowych kontaktów oraz wsparcia mentorskiego.

 

(SZSz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

NRBNRB

3 1

Norbi Body Revolution studio treningu personalnego Norbert Wojtkowiak - tak brzmi pełna prawidłowa nazwa firmy 10:11, 17.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NhfcvgNhfcvg

0 0

A fUNFIT kto jest właścicielem podobno Adrian a nie Marta jakaś pomyłka 22:33, 27.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone