Zamknij
REKLAMA

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w domu i poza nim!

12:42, 19.11.2018 | artykuł sponsorowany
Fot. depositphotos

Bezpieczeństwo dziecka jest dla każdego rodzica najważniejsze. Warto o nie zadbać, wykorzystując nowoczesne rozwiązania. Firma Locon oferuje zarówno kamery, które pozwalają sprawdzić, czy opiekunka właściwie zajmuje się maluchem, jak i zegarki umożliwiające sprawdzenie, gdzie obecnie znajduje się dziecko, a nawet posłuchanie, co dzieje się dookoła.

?Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że bezpieczni są jego bliscy. Dzięki m. in. zegarkom lokalizującym i kamerom wewnętrznym firmy Locon można o nie zadbać, wykorzystując nowoczesne technologie. System Bezpieczna Rodzina pozwala kompleksowo chronić rodzinę oraz dom. Zegarki i kamery wewnętrzne są połączone z aplikacją Bezpieczna Rodzina. To jedyna w Polsce aplikacja na smartfony do monitorowania bezpieczeństwa całej rodziny.?

Trudno jest zaufać obcej osobie i powierzyć jej opiekę nad swoim dzieckiem. Rodzice szukający niani, stoją zawsze przed dużym wyzwaniem. Zdarza się bowiem, że kandydatki na opiekunkę do dziecka nie zawsze przedstawiają prawdziwe doświadczenie i referencje, co trudno wychwycić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie każdy rodzic może też pozwolić sobie na to, żeby spędzić w domu kilka dni i obserwować, jak niania zachowuje się wobec podopiecznego, co zalecają specjaliści.

Na szczęście naprzeciw rodzicom, którzy chcą upewnić się, czy wybrana przez nich niania rzeczywiście ma odpowiednie kwalifikacje i właściwie opiekuje się dzieckiem, wychodzi technologia. Każdy może dziś, stosunkowo niewielkim kosztem, zainstalować w domu kamerę, która pozwoli sprawdzić, co się tam dzieje, kiedy jesteśmy w pracy.

Kamera BD.08 firmy Locon to bezprzewodowe urządzenie, które pozwala monitorować każdy zakątek domu. Można nią poruszać w pionie i poziomie przy użyciu aplikacji, dzięki czemu łatwo wychwycimy potencjalne zagrożenia. Kamera rejestruje obraz Full HD, co sprawia, że na filmie widać wiele szczegółów. Dodatkowo jest wyposażona w system Wi-Fi, dzięki któremu obraz z domu można zobaczyć w dowolnym momencie, z każdego miejsca z dostępem do internetu. Wystarczy zainstalować w swoim telefonie specjalną aplikację mobilną. Dzięki temu łatwo sprawdzimy wiarygodność niani opiekującej się naszą pociechą.

Rodzice starszych dzieci, które same chodzą np. do i ze szkoły lub wyjeżdżają same na ferie zimowe, często obawiają się potencjalnych zagrożeń. Dziecko łatwo może zejść z wyznaczonej trasy, oddalić od grupy i zgubić lub zaufać nieznajomemu i pójść za nim. Może także ulec wypadkowi i pilnie potrzebować pomocy.

W takich przypadkach telefon komórkowy nie zawsze się sprawdza. Dziecko może go zgubić lub zapomnieć naładować. W rezultacie nie będzie mogło z niego skorzystać, kiedy będzie tego najbardziej potrzebować. Właśnie dlatego warto wyposażyć je w zegarek lokalizujący.

Zegarki GDJ.01 i GDJ.03 mają atrakcyjny dla dzieci wygląd i są dostępne w wielu kolorach. Wyglądają jak zwykle zegarki, ale są wyposażone w lokalizator GPS, dzięki któremu rodzice łatwo sprawdzą, gdzie aktualnie przebywa ich pociecha. Wystarczy, że zainstalują w swoich telefonach aplikację Gdzie jest Dziecko. Dzięki niej będą mogli w każdej chwili sprawdzić aktualne miejsce pobytu swojej pociechy, a także trasę, którą się poruszało.

Zegarek umożliwia również dzwonienie do dziecka, a nawet nasłuchiwanie tego, co dzieje się w jego otoczeniu. System SMS natychmiast poinformuje rodziców, a także wskazane przez nich osoby, jeśli dziecko będzie potrzebowało pomocy. Zegarek posiada przycisk SOS, dzięki któremu rodzic od razu otrzymuje informację o niebezpiecznej sytuacji oraz dane lokalizacyjne. System informuje ich także o rozładowującej się baterii oraz zdjęciu zegarka. Dziki temu zarówno rodzice, jak i dzieci mogą czuć się bezpiecznie i szybko reagować na niebezpieczne sytuacje.

Więcej o produktach firmy Locon na stronie: bezpiecznarodzina.pl.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone