Zamknij
REKLAMA

Lepiej późno niż wcale...

11:15, 02.10.2018 | n
REKLAMA
Skomentuj

Prawie trzy miliony złotych kosztować będzie modernizacja oczyszczalni ścieków w Gogolewie. Ruszyły prace, które potrwają do wiosny. Zmodernizowane zostaną nie tylko urządzenia,ale też dojazd do oczyszczalni.

Starania o ten remont trwały od wielu miesięcy,a zadanie właśnie rusza. - W ramach inwestycji przewiduje się budowę drogi dojazdowej, modernizację istniejących zbiorników technologicznych, demontaż wyeksploatowanych urządzeń, montaż instalacji ciśnieniowej, a także budowę ciągów technologicznych, kolektora zrzutowego ścieków oczyszczonych oraz przyłącza wodociągowego do studni wodomierzowej. Zadanie obejmie również wykonanie nowego ogrodzenia terenu, instalacji oświetleniowej, posadowienie kontenera socjalno-technologicznego oraz zakup agregatu prądotwórczego – wylicza Adam Sarbinowski z krobskiego Urzędu Miejskiego.

Inwestycja ma być gotowa na wiosnę przyszłego roku, a nadzoruje ją Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich.

(n)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

janjan

4 0

Obudzili się z ręką w nocniku,o tym że oczyszczalnia ma warunkowe dopuszczenie wiedzieli od trzech lat.Jednak ważniejsze były koperniki i inne wymysły Burmistrza.Ciekawe skąd wezmą pieniądze skoro w tegorocznym budżecie na modernizację przeznaczyli bajeczną sumę 90 tys zł. 16:07, 02.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone