Po miesiącach przerwy zaczęli "kulać" Świetny występ Dominika Dutkiewicza

10:09, 06.07.2020 J.J Aktualizacja: 14:02, 06.07.2020
Skomentuj

W gostyńskiej kręgielni w Gostyniu odbyły się trwające trzy dni Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy A obejmującej województwa wielkopolskie, kujawskopomorskie i pomorskie. Zawody rozgrywano w klasyfikacjach indywidualnych, par i tandemów mieszanych.

Podczas zawodów znakomitą dyspozycję zaprezentował zawodnik KS Start Gostyń Dominik Dutkiewicz, który zwyciężył indywidualnie, w parze z Michałem Bonkiem z OSiR Vectro Tarnowo Podgórne, a w tandemie z koleżanką z klubu Wiktorią Poznańską zdobył srebrny medal.

Para młodziczek Julia Łagódka i Wiktoria Poznańska zdobyła brązowy medal. Na miejscach punktowanych grę zakończyli w parach mieszanych Julia Łagódka z Marcelem Nowakiem z Wrzosu Sieraków - 4 miejsce, Wiktoria Poznańska - 4 miejsce indywidualnie. Julia łagódka zajęła indywidualnie 7 miejsce. Ponadto na siódmym miejscu grę zakończyła para młodziczek Aleksandra Kuc i Anna Łagódka a na miejscu dziewiątym Karolina Nowak i Natalia Skrzypek. - Wyniki nie były oszałamiające, ale biorąc pod uwagę to, że zawodnicy po kilku miesięcznej przerwie dopiero wznawiają treningi – informuje Marek Podyma z KS Start Gostyń