REKLAMA

Nowy trener MKS Kania Gostyń. Kto zajął miejsce Piotra Łuczaka?

12:34, 10.01.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Kolejna w ostatnich miesiącach zmiana trenera MKS Kania Gostyń. Piotr Łuczak nie będzie już prowadził gostyńskiego zespołu, decyzją zarządu został o odwołany. Kto zajął jego miejsce?

Przypomnijmy, z początkiem kwietnia 2017 roku funkcję pierwszego trenera MKS Kania stracił Jędrzej Kędziora. Nowym trenerem MKS Kania Gostyń został Piotr Łuczak z Kościana, który od wielu lat prowadzi zespoły IV-ligowe, zespoły młodzieżowe, znany jest w okręgu leszczyńskim. Po niespełna 8 miesiącach pracy, we wtorek 9 stycznia decyzją Zarządu MKS Kania Gostyń został odwołany z funkcji trenera drużyny seniorów. - Czas, jaki spędził w klubie, to okres stabilizacji gry drużyny seniorów MKS Kania Gostyń, wprowadzenia jasnych relacji między trenerem a zawodnikami, a przede wszystkim utrzymanie drużyny w IV lidze w sezonie 2016/2017 i zamknięcie rundy jesiennej sezonu 2017/2018 z 15. punktami i realnymi szansami na walkę o utrzymanie w nowej IV lidze. Za to wszystko Zarząd MKS Kania Gostyń serdecznie dziękuje Panu Piotrowi Łuczakowi i życzy kolejnych wzywań na sportowych boiskach oraz zdrowia i pomyślności - czytamy w przesłanym komunikacie.

Jednocześnie poinformowano, że na stanowisko trenera drużyny seniorów powołany został Rafał Pospiech, osoba znana na gostyńskim i wielkopolskim "podwórku" piłkarskim.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018