Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK FIZYCZNY

Data dodania: 2017-10-12 10:46:02ID: 437

785Pokaż numerbrukpolkadry@gmail.com

Pracownik fizyczny

Firma drogowa z okolic Gostynia (woj. Wielkopolskie) poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: powiat gostyński (codziennie w domu)
Obowiązki:
- praca przy remontach dróg i chodników
- wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej
- bieżące naprawy
- prace porządkowe w obrębie pasa drogowego
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia do zawodu
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat
- gwarantujemy dojazd z siedziby firmy do miejsca pracy
- praca w godz. 7.00 -17.00 (w tym uwzględniono nadgodziny)
- atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu przedstawienie szczegółów oferty.
Numer: 785 587 023, 691-986-171
(proszę dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00).