Zamknij

Oferta pracy - ARDAGH GLASS GOSTYŃ

11:24, 25.09.2018 Oferta pracy Aktualizacja: 11:36, 25.09.2018

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja:
Gostyń, Wielkopolskie, PL

Job ID:  10562
Częstotliwość podróży służbowych:  0%
Obszar kompetencji:  Logistyka i łańcuch dostaw

Grupa Ardagh jest globalnym liderem wśród dostawców opakowań szklanych i metalowych dla głównych światowych marek branży spożywczej, napojowej i towarów konsumpcyjnych. Grupa Ardagh działa na całym świecie. Grupa posiada 109 zakładów produkujących opakowania szklane i metalowe w 22 krajach, zatrudnia około 23 500 osób, a wartość jej łącznej rocznej sprzedaży wynosi w przybliżeniu 7,7 miliarda euro.

Grupa Ardagh jest ceniona za innowacyjność oferowanych rozwiązań, nieustanne poszerzanie granic możliwości, wprowadzanie nowych metod produkcji, nowych technologii projektowych i nowych metod recyklingu i oszczędzania energii. Niespotykany rozwój naszej działalności nie byłby możliwy bez naszych unikalnych kwalifikacji, obsesji na punkcie najwyższej jakości oraz dążenia do nieustannego doskonalenia.

Mocno wierzymy w to, że powodzenie naszej działalności jest uzależnione od powodzenia naszych pracowników. Dokładamy starań, aby tworzyć środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, mogą wykorzystać swój cały potencjał, a ich osiągnięcia są zauważane. Budujemy ekscytującą przyszłość dla Grupy Ardagh, przyszłość opartą na naszych podstawowych wartościach: zaufaniu, pracy zespołowej i doskonałości. Obecnie poszukujemy pracowników na wiele stanowisk w naszej organizacji.
Więcej informacji na temat Grupy Ardagh znaleźć można pod adresem www.ardaghgroup.com

Można też pobrać aplikację News Centre, wystarczy odszukać słowo „Ardagh” w sklepie z aplikacjami.

Zadania Operatora Wózka Widłowego:

zapewnienie sprawnej organizacji za i rozładunkowej oraz odbioru produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia min. Zawodowego
uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,
doświadczenia w pracy operatora wózka widłowego,
zdolności komunikacyjnych,
umiejętności pracy w zespole,
chęci do nauki i zaangażowania.

Naszym Pracownikom oferujemy:

możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych,
wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie,
udział w ciekawych projektach,
możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh,
najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi,
wachlarz świadczeń socjalnych.

Nasza wizja i wartości
Ludzie tworzący Grupę Ardagh mają udział w czymś znacznie większym niż tylko silna marka i doskonała reputacja. Mamy jedną wspólną wizję: zdobycie pozycji preferowanego partnera wiodących marek świata. Tę wizję zrealizujemy, pracując nad innowacjami zorientowanymi na klienta, zapewniając naszym pracownikom inspirujące środowisko pracy oraz tworząc trwałą wartość naszej firmy poprzez jej wzrost i rozwój.

W Grupie Ardagh obowiązuje równość szans i zasady akcji afirmacyjnej. Nigdy nie dyskryminujemy osób ze względu na ich wiek, rasę, kolor, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, wyrażanie płciowości, pochodzenie narodowościowe, chroniony status kombatanta, niepełnosprawność lub dowolny inny status objęty ochroną prawną.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%