Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
1
11:25, 14.08.2018
Premier Mateusz Morawiecki zdecydował. Podał termin tegorocznych wyborów samorządowych 2018. Na swoich kandydatów zagłosujemy pod koniec października. - Niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków - zaapelował na Twitterze szef rządu.
10
10:47, 28.07.2018
Awanse, odznaczenia i medale... Wszystko to otrzymali gostyńscy policjanci podczas obchodów swojego święta w Rokosowie. Nie zabrakło życzeń i podziękowań za służbę. - Niejednokrotnie dajecie się poznać jako najlepsi z najlepszych - mówił podinsp. Piotr Gorynia, komendant KPP w Gostyniu. Zaangażowanie gostyńskich funkcjonariuszy docenił także wielkopolski garnizon wskazując naszą jednostkę jako jedną z najlepszych w województwie
3
06:10, 17.07.2018
Jak ważne to badania, nie trzeba przekonywać nikogo. Dlatego warto z nich korzystać, zwłaszcza że są darmowe. Już 26 lipca w ramach prozdrowotnej kampanii "Muszkieterowie dla Polek" mammobus stanie przy Bricomarché w Gostyniu.
4
13:06, 03.06.2018
Jeden z najlepszych himalaistów na świecie, który zasłynął jako bohater heroicznej akcji ratowniczej Elisabeth Revol i Tomka Mackiewicza na Nanga Parbat, odwiedził Gostyń. Podczas dwugodzinnej prelekcji opowiedział o początkach swojej przygody z himalaizmem i o trudach, jakie niesie ze sobą ta niebezpieczna pasja. - Nie sztuką jest być dobrym himalaistą. Sztuką jest zostać starym himalaistą - mówił Adam Bielecki.
14
13:18, 31.05.2018
Boże Ciało to jedno z najważniejszych świąt w Kościele katolickim. W całej Polsce tysiące wiernych wyszło dziś na ulice, by w uroczystych procesjach wspominać ostatnią wieczerzę i przeistoczenie chleba i wina w Ciało i Krew Jezusa Chrystusa. W Gostyniu mimo potwornego upału tłumy przeszły z kościoła pw. św. Ducha na rynek, gdzie odprawiono mszę świętą.
4
11:25, 20.04.2018
Co najmniej kilkuset motocykli spodziewają się organizatorzy z Dzięczyny, która już w sobotę tradycyjnie będzie gospodarzem inauguracji sezonu motocyklowego. Po święceniu jednoślady w szpalerze przejadą przez Leszno do Dzięczyny, gdzie wieczorem na gości czekać będzie rockowy koncert zespołu TGA.
10:03, 07.03.2018
Cech Rzemiosł Różnych w Gostyniu wyszkolił kolejnych czeladników. Uczyli się w różnych profesjach. Do egzaminu przystąpili piekarze, cukierniczka, wędliniarz, stolarze, fryzjerka i to oni będą teraz podbijać gostyński rynek pracy, a być może i zakładać nowe firmy.
2
11:05, 06.03.2018
Rodowita gostynianka, 19-letnia Anastazja Knapp, jest jedną z półfinalistek w konkursie Wielkopolska Miss 2018, gdzie walczy o koronę najpiękniejszej. Na co dzień jest uczennicą poznańskiego liceum plastycznego, a w czasie, gdy nie realizuje się plastycznie, chętnie próbuje swoich sił w modelingu. - Znajomi mówią, że jestem ich akumulatorem dobrej energii. Uważam, że świat jest dla nas - powinniśmy czerpać z niego garściami i przede wszystkim się nie poddawać. Chcę sprawdzić się i zdobywać nowe doświadczenia, a przy tym czuć się spełnionym człowiekiem – mówi. Gostyniankę wesprzeć można w trwającym właśnie głosowaniu SMS.
08:47, 18.02.2018
W życiu zakochanych bywają chwile, które pamięta się do końca życia. Dla Darii i Damiana taką właśnie chwilą będzie "Randka Marzeń" na którą zaprosiła ich redakcja Gostyn24. I choć mają za sobą prawie dwa lata związku, to piątkowy wieczór był jedyny w swoim rodzaju.
17:17, 02.02.2018
Przekazując 1% swojego podatku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów jesteśmy w stanie wspomóc potrzebujących. I nawet jeśli nasz 1% wydaje się znikomą kwotą, w połączeniu z innymi ma wielką moc. Przedstawiamy mieszkańców powiatu gostyńskiego, dla których środki zebrane z 1% będą wsparciem w sfinansowaniu kosztów rehabilitacji, zakupu specjalistycznego sprzętu i dalszego leczenia.
REKLAMA
10:44, 21.01.2018
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Daleszynie przygotowali jasełka, które zaprezentowali w kościele pw. św. Marcina w Starym Gostyniu. Nie było to zwyczajne przedstawienie. Widowisko odegrano w formie czarnego teatru. Młodzi ludzie przygotowywali się do występu pod czujnym okiem katechetki Alicji Tyrzyk. Ich trud i zaangażowanie nagrodziła gromkimi brawami publiczność.
12:01, 20.01.2018
Pięć tygodni zmagań, zaskakujące zwroty akcji, a także duże zaangażowanie czytelników portalu Gostyń24.pl spowodowały, że rywalizacja trwała do ostatniej sekundy. Tak można w kilku słowach podsumować pierwszy powiatowy plebiscyt na „Nauczyciela z klasą”, który o północy dobiegł końca w Internecie. Teraz czekamy jeszcze na kupony z "Gazety Gostyńskiej", których część dotarła już do naszej redakcji. Oznacza to, że wyniki mogą się jeszcze zmienić
15:38, 18.01.2018
Ostatnie godziny plebiscytu „Nauczyciel z klasą” to kumulacja emocji i dużo większa niż zwykle liczba głosów spływających z każdej strony. Wygląda na to, że rywalizacja toczyć się będzie do ostatniej chwili. Zaangażowanie czytelników portalu Gostyń24.pl przerosło nasze oczekiwania, a różnice pomiędzy liderami w poszczególnych kategoriach są naprawdę niewielkie.
10:28, 14.01.2018
Ruszył 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w Polsce i na całym świecie Orkiestra gra dla najmłodszych. Zbierane są pieniądze, które już niebawem pomogą w leczeniu noworodków. Wzorem lat ubiegłych w tę szlachetną akcję włączyła się także nasza redakcja, przygotowując jak zawsze coś specjalnego. Pokażcie, że macie wielkie serca i dołączcie do Galerii Ludzi Życzliwych!
13:10, 13.01.2018
Ostatnia dni plebiscytu to kolejne emocje, zmiany i przetasowania. Ten etap to prawdziwe apogeum mobilizacji czytelników Gazety Gostyńskiej oraz portalu Gostyń24.pl. Nasze ubiegłotygodniowe notowania zmieniły się diametralnie, dlatego do ostatniego dnia każdy scenariusz wydaje się możliwy. Pewne jest tylko to, że 19 stycznia zmagania dobiegną końca. Ostatni tydzień głosowania właśnie wystartował i….naprawdę, wszystko może się jeszcze wydarzyć
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone