Zamknij
REKLAMA

I kto ma rację?

12:57, 08.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło około południa na ul. Starogostyńskiej. Wszystko wskazuje na to, że zawiniła kobieta kierująca Fordem, wjeżdżając w bok Toyoty.

Do kolizji doszło  około godz. 12. na wysokości parkingu przy ul. Starogostyńskiej.  Zderzył się tam dwa samochody osobowe - Toyota Yaris i Ford S-max. -  Z moich ustaleń wynika, że obie panie jechały w tym samym kierunku. Kierująca Toyotą Yaris wykonywała manewr skrętu w lewo na parking, natomiast kierująca Fordem S-maxem nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doszło do zderzenia bocznego pojazdów - mówi sierż.Marta Ławniczak z KPP w Gostyniu. - Kierująca Toyotą oświadczyła, że włączyła migacz, kierująca Fordem nie jest tego pewna. Może w wyniku świecącego słońca mogła tego nie zauważyć - dodaje funkcjonariuszka gostyńskiej policji. Kierująca Toyotą została przewieziona karetką do szpitala. Uskarżała się na bóle głowy.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

edekedek

3 0

czarna gwiazda z gostynskiej drogówki to opanuje xd 20:03, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone