Zamknij
REKLAMA

Pomysłowe rozwiązanie...

11:34, 09.07.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Spektakl o niezwykłej przyjaźni oraz pirackie animacje zafundował dzieciom tym razem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. Wszystko w wyjątkowej scenerii Boreckiej Tropical Island. Nie zabrakło też niespodzianek. Dzieci otrzymały drewniane talary, które warto zbierać do domowej skrzyni skarbów.

Dwa tygodnie temu w centrum Borku Wlkp. otwarto plażę - Borecką Tropical Island, która w upalne dni przeżywa prawdziwe oblężenie dzięki licznie oferowanym atrakcjom. W niedzielne popołudnie było podobnie. Na plaży zorganizowano festyn o tematyce pirackiej. Aktorzy krakowskiego Teatru "Maska" zaprezentowali przedstawienie pt. "Na koniec świata - spotkanie misia i pirata". Była to opowieść o niezwykłej przyjaźni małego pirata, który w wyniku sztormu znalazł się na bezludnej wyspie, za towarzysza mając jedynie swego pluszowego misia. Po zakończeniu spektaklu odbyły się pirackie animacje. Balonowe niespodzianki przygotowali dla najmłodszych instruktorzy MGOK.

Wszystkie maluchy, które wzięły udział w wydarzeniu, otrzymały drewniane talary. Jak podkreślała Justyna Chojnacka, dyrektor MGOK, warto je zbierać. Dlaczego? - Monety, które uczestnicy zbierają na bezpłatnych zajęciach, pod koniec wakacji będziemy zliczać. Nagrodzimy tych, którzy odwiedzali nas najczęściej drobnymi upominkami - wyjaśniała szefowa MGOK w Borku Wlkp. Maluchom bardzo spodobała się też kurtyna wodna, jaka stanęła przed ośrodkiem kultury. Zdaniem dyrektor Chojnacka ochłoda i zabawa mają towarzyszyć borkowianom tak długo, jak będą doskwierały upały.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone